Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тръби климатик на Браво 2.0 20V (търсят се спешно)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тръби климатик на Браво 2.0 20V (търсят се спешно)

    Някой да помага.Колата ми е разглобена по скоро разкормена тъй като за да се стигне до въпросните тръби се сваля скоростната кутия, предната броня, ляв фар и други дреболии. Няма ги по нито една морга в Пловдив, Пазарджик и Велинград, нито в Специализираните за втора употреба на Фиат на "Коматевско Шосе". Нови Излизат към 500 лв., които едно, че не ми се дават и второ, че ще пристигнат в най-добрия случай за 10 дни.
    Bravo 2.0 20V
    Tipo 2.0 16V SediciValvole

    #2
    що не ти ги запушат аз преди около 2 седмици от два комплекта траби сглобих 1 и стана.кажи какъв е проблема може да има алтернатива
    FeEL psyHADElic tranCE

    Коментар


      #3
      има разкомплектован климатик от 2.0 , нов на ул.Знаме в ИМПАС56 - НО трябва да търсиш Спас или Наньо - ако питаш некой от работниците - ще те пратат да пиеш студена вода.

      Коментар


        #4
        versacedreamer написа:
        що не ти ги запушат аз преди около 2 седмици от два комплекта траби сглобих 1 и стана.кажи какъв е проблема може да има алтернатива
        Ами проблема е че още като закачиха машината да пълнят взе да въщи яко.Оставих колата специално за ремонт и се оказаха въпросните тръби.Според майсторите трябват ново,в смисъл може и втора употреба.Дай съвет че съм решил да ходя на море точно с тази кола в петък вечерта.И на хората в сервиза има казах,че ако не намерим нищо ще сглобяваме така и забравям за климатик.
        Bravo 2.0 20V
        Tipo 2.0 16V SediciValvole

        Коментар


          #5
          u_bo написа:
          има разкомплектован климатик от 2.0 , нов на ул.Знаме в ИМПАС56 - НО трябва да търсиш Спас или Наньо - ако питаш некой от работниците - ще те пратат да пиеш студена вода.
          Благодаря ти колега.Точно на ул.Знаме преди 2 месеца установиха проблема но беше събота и човека не се нави да я прави.Колата е в Сервиз Христов от Понеделник в бившата Мототехника в момента.Вдигната на един подемник и разкормена яко заради 2 тръбички.Ще отида още утре да проверя.
          Bravo 2.0 20V
          Tipo 2.0 16V SediciValvole

          Коментар


            #6
            да не забравиш - Спас или Наньо - иначе ще ти кажат другите че такива нямат на склад

            Коментар


              #7
              Добре,Благодаря ти.
              Bravo 2.0 20V
              Tipo 2.0 16V SediciValvole

              Коментар


                #8
                Тия тръби се заваряват на аргон кво толкова сложно има.
                Обичам си работата.

                Коментар


                  #9
                  Тия тръби хич не се заваряват на аргон,тъй като са тънки.Благодаря на колегата намерих точно там тръбите.Купих ги за 390 лв с персостата.Иначе щяха да ми излязат към 700 тези неща.Иначе ги няма никъде,доставките са минимум 10 дни.След няколко часа заминавам за Сл.Бряг с работещ климатик.
                  Bravo 2.0 20V
                  Tipo 2.0 16V SediciValvole

                  Коментар


                    #10
                    ми .. пия бира

                    Коментар


                      #11
                      Аз на "ушите ли" да си вярвам или на тебе колко хора съм им зареждал климите след като съм ги пращал да им заваряват и радиатори и тръби.
                      Обичам си работата.

                      Коментар


                        #12
                        Valentin_V написа:
                        Аз на "ушите ли" да си вярвам или на тебе колко хора съм им зареждал климите след като съм ги пращал да им заваряват и радиатори и тръби.
                        Незнам какво и как си зареждал,ама на мен миказаха че било супер тъпо да се заваряват тръби.
                        Bravo 2.0 20V
                        Tipo 2.0 16V SediciValvole

                        Коментар


                          #13
                          BULLDOG написа:
                          Valentin_V написа:
                          Аз на "ушите ли" да си вярвам или на тебе колко хора съм им зареждал климите след като съм ги пращал да им заваряват и радиатори и тръби.
                          Незнам какво и как си зареждал,ама на мен миказаха че било супер тъпо да се заваряват тръби.
                          Който има пари плаща за ново ,а който няма търси друг вариант.Не виждам какъв е проблема със заваряването.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            така си е,но като се сметне че едно зареждане е между 60 и 80 лева,да се разчита на заварка.... ако изпуска за 3 години си изплащаш новите тръби

                            Коментар

                            Working...
                            X