Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам на части LANCIA DELTA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам на части LANCIA DELTA

    Колата е LANCIA DELTA 1600 GT TURBO като турбото го няма колата е мисля 1986-87 с квадратните фарове като е претърпяла удар от предна лява страна като е засегнат калника.Купето от долу е доста изгнило.Продават се следните части1.капак преден, заден2.Преден десен калник с раздувка на INTEGRALE както и раздувки за задните калници (не са монтирани на калниците) по тях може да се направи и калъп за предни и да се сложат на друг автомобил3.Врати 4 броя като предна лява е с машинки за ел.пакет.4.Таблото е с дигитални измерители за температури масла к-во бензин и т.н.Също и измерител за налягане на турбото 5.Скоростна кутия (не знам в какво състояние е )6.Двигател който работеше но не е палена от година Ако някой иска снимки на нещо което го интересува да казва ще пращам.7.Седалки предни задни който според мен не са оригинални но пращам снимки да се видят 8.Фарове предни в добро с-е задни като левият е мисля пукнат9.Въобще всичко каквото има по колата се продаваЦЕНИ ПО СПОРАЗУМЕНИЕ.Колата е в пловдив.тел за връзка 0885/600-306
Working...
X