Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ФИАТ КУПЕ 16V ТУРБО + 230 коня5700лв.спешно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ФИАТ КУПЕ 16V ТУРБО + 230 коня5700лв.спешно

    колеги, няма как трябва да си продам фиатката. 16V турбо + със чип, генерация ф 63, спортен филтър и е около 230 коня, колата е много читава.не мога да кача снимки за това, който има интерес може да погледне в Мобилето там има активна обява.цена: 8600 лв.

    #2
    дай линк към обяватаи там ли имаш сложен GSM или ще сложиш допълнително тука
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      Колега,не искам да спамя в темата,но би ли обяснил първо какъв е чипа - на коя фирма и други подробности,а също така да споменеш с колко е вдигнат буста,с оригиналния интеркулер ли си и не на последно място налягането на горивото колко е?Въз основа на твоя отоговор ще стане ясно тази кола колко коня е реално,понеже не се вдига мощността ей така от 190 на 230 коня повярвай
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #4
        ivan_dmx написа:
        дай линк към обяватаи там ли имаш сложен GSM или ще сложиш допълнително тука
        в мобиле бг има качено всичко подробно има и телефон тука не мога да се справясъс снимките, но ще го напиша и тука 0899137902 Димитър

        Коментар


          #5
          ivanko_rs написа:
          Колега,не искам да спамя в темата,но би ли обяснил първо какъв е чипа - на коя фирма и други подробности,а също така да споменеш с колко е вдигнат буста,с оригиналния интеркулер ли си и не на последно място налягането на горивото колко е?Въз основа на твоя отоговор ще стане ясно тази кола колко коня е реално,понеже не се вдига мощността ей така от 190 на 230 коня повярвай
          колега и аз не искам да се заяждам знам как се вдигат конете повярвай ! мога да ти изредя куп лъжи и за фирмата монтирала чипа и за кулера и така нататък.всичко това се гледа на място защото каквото и да ти кажа а дори и да видиш едва ли ще можеш да сметнеш колко коня е, за това са измислили дино теста. така че мерси за спама !

          Коментар


            #6
            mitko79 написа:
            колега и аз не искам да се заяждам знам как се вдигат конете повярвай ! мога да ти изредя куп лъжи и за фирмата монтирала чипа и за кулера и така нататък.всичко това се гледа на място защото каквото и да ти кажа а дори и да видиш едва ли ще можеш да сметнеш колко коня е, за това са измислили дино теста. така че мерси за спама !
            Няма за какво пак заповядай.Единствената ми цел беше да могат евентуални купувачи да са по-наясно защото не си мислиш че случаен човек си купува Турбо Купе,нали Но щом така отговори да ти върна жеста.Не си наясно с нищо от това което написах,защо ли ,ами ако беше наясно нямаше да криеш нищо,дори щеше да го споменеш понеже си е реклама на колата допълнително.За дино теста си прав ,но от определени автомобили и мощности нагоре,за такива 200 кончета просто няма смисъл,освен ако нямаш излишни пари за тест.Така че си напиши обявата като хората за да има някой мерак въобще да я погледне,да не говорим за купуване
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              ivanko_rs написа:
              mitko79 написа:
              колега и аз не искам да се заяждам знам как се вдигат конете повярвай ! мога да ти изредя куп лъжи и за фирмата монтирала чипа и за кулера и така нататък.всичко това се гледа на място защото каквото и да ти кажа а дори и да видиш едва ли ще можеш да сметнеш колко коня е, за това са измислили дино теста. така че мерси за спама !
              Няма за какво пак заповядай.Единствената ми цел беше да могат евентуални купувачи да са по-наясно защото не си мислиш че случаен човек си купува Турбо Купе,нали Но щом така отговори да ти върна жеста.Не си наясно с нищо от това което написах,защо ли ,ами ако беше наясно нямаше да криеш нищо,дори щеше да го споменеш понеже си е реклама на колата допълнително.За дино теста си прав ,но от определени автомобили и мощности нагоре,за такива 200 кончета просто няма смисъл,освен ако нямаш излишни пари за тест.Така че си напиши обявата като хората за да има някой мерак въобще да я погледне,да не говорим за купуване
              мераклий много ,ако си беше направил труда поне да видиш колко души са разгледали за два дена обявата щеше даразбереш .просто който го интересува се обажда а не пише глупости! относно диното ти като си наясно .колко струва? 200,300 или 500 колоко мгого пари щото гледам че си разбирач.

              Коментар


                #8
                mitko79 написа:
                ...относно диното ти като си наясно .колко струва? 200,300 или 500 колоко мгого пари щото гледам че си разбирач.
                За пореден път виждам някой да си спами в собствената тема,ама той целия форум е натам По въпроса за диното да се върнем,ти какво ще избиваш детски комплекси и ще се хвалиш че колата ти е 230 коня ли ,немога да разбера Да беше направил 500-600коня да ходиш,ама явно ти си поредния гъзар който го интресуват сухите цифри Да не си мислиш че ще е под 200лв,за ралика от тебе аз предпочитам да ги инвестирам в гуми и гориво и да си покарам,а не да се занимавам с глупости.Айде продавай си Купето,което никой не е виждал,освен това че е разглеждана много пъти обявата не значи че има интерес
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #9
                  След като обявата е пусната в мобиле, колега, ще те помоля да копираш и сложиш цялата информация от там, защото е в доста ясен и синтезиран вид. Ако не ти се прави това, може да дадеш линк към обявата. Защото току що разгледах в мобиле обява с такива параметри като твоите не можах да намеря. Има една на която пише, че се продава за 860 лв. Ако е така взимам я!Колкото ти е по-ясна обявата, толкова хора ще я разберат.
                  SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                  Коментар


                    #10
                    EVITA написа:
                    След като обявата е пусната в мобиле, колега, ще те помоля да копираш и сложиш цялата информация от там, защото е в доста ясен и синтезиран вид. Ако не ти се прави това, може да дадеш линк към обявата. Защото току що разгледах в мобиле обява с такива параметри като твоите не можах да намеря. Има една на която пише, че се продава за 860 лв. Ако е така взимам я!Колкото ти е по-ясна обявата, толкова хора ще я разберат.
                    колега как се дава този линк? не съм на ясно не съм търговец и никога не съм качвал каквато и да е обява. благодаря предварително!

                    Коментар


                      #11
                      mitko79 написа:
                      EVITA написа:
                      След като обявата е пусната в мобиле, колега, ще те помоля да копираш и сложиш цялата информация от там, защото е в доста ясен и синтезиран вид. Ако не ти се прави това, може да дадеш линк към обявата. Защото току що разгледах в мобиле обява с такива параметри като твоите не можах да намеря. Има една на която пише, че се продава за 860 лв. Ако е така взимам я!Колкото ти е по-ясна обявата, толкова хора ще я разберат.
                      колега как се дава този линк? не съм на ясно не съм търговец и никога не съм качвал каквато и да е обява. благодаря предварително!

                      Коментар


                        #12
                        mitko79 Пуснато на: Чет Юни 26, 2008 8:10 pm Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- EVITA написа:След като обявата е пусната в мобиле, колега, ще те помоля да копираш и сложиш цялата информация от там, защото е в доста ясен и синтезиран вид. Ако не ти се прави това, може да дадеш линк към обявата. Защото току що разгледах в мобиле обява с такива параметри като твоите не можах да намеря. Има една на която пише, че се продава за 860 лв. Ако е така взимам я! Колкото ти е по-ясна обявата, толкова хора ще я разберат. колега как се дава този линк? не съм на ясно не съм търговец и никога не съм качвал каквато и да е обява. благодаря предварително!
                        Като си отвориш обявата в мобилето, маркирай целия текст с ляв бутон, после десен КОПИ, след това тук в Отговор ПЕЙСТ и си готов с данните.Снимки се прикачат много лесно като пускаш отговора си има отдолу Добави файл.От Browse указваш пътя на снимката от твоя комп, след това добави, накрая ПРАТИ и
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #13
                          Данни:Дата на производство - октомври 1994 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 230 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КупеПробег - 10000 кмЦвят - ЧервенОсобености:2(3) ВратиABSАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикКожен салонЛети джантиНов вносСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеДопълнителна информация:колата е много читава и е за ценители. двигателя е на 10 000км. след ремонт всичко по него е ново, лагери-основни, биелни, биели, бутала, разпределителни валове, съединител, включително и турбо-ново не ремонтирано. мотора е 16VTURBO+ със чип става 230коня. генерация СУПЕРСПРИНТ, срортен филтърJR, лети джанти 16-МОМО-GT2, четири нови гуми МИШЕЛИН ПИЛОТ. цената е само 8600 и то лева.Продавач:Регион: Пловдивтел.: 0899137902И карай умно тоя дзвер..
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Много благодаря колега задължен съм!

                            Коментар


                              #15
                              малка корекция НОВА ЦЕНА 8200лв. СПЕШНО!

                              Коментар

                              Working...
                              X