Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам авто колони.- ПРОДАДЕНИ!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам авто колони.- ПРОДАДЕНИ!!

    Продавам авто тонколони- елипси. марка: LG модел: LAS-6940Колоните са четири лентови и са абсолютно чисто нови- в същият вид както ще ги купите от магазина.Причината за продажбата е, че няма как да се закачат на кората на Мареа-та без да се маха метановата бутилка, иначе си ми харесват максимално.Няма начин, къде ли не ходих.Цената за която съм ги купил е 65.00 лева, за да не кажат колегите, че правя спекулации ще приложа и фактурата.Имат си гаранция 2 години. В комплекта си има решетки, кабели, шаблон за изрязване- всичко- НЕРАЗПЕЧАТВАНО. Продавам ги за 50.00 лева, като е възможен бартер за активен субуфер с доплащане от моя страна. Свирят доста добре, в ТЕХНОПОЛИС има изложени такива и може да се чуе.Прилагам и снимки (Едната не е реална, в смисъл, че е на този модел, но е от интернет за да се види как седят с решетката.):За контакт:Тук на ЛСgeorgi.ivanoff@gmail.comGSM: 0895440660

    #2
    колега не че изкам да спамя ама тези елипси не струват има сащите и още ме е яд защо не дадох още поне толкова за едни сонита но за някои по слабо сиди като 4x45 стават но аз сам със сони 4x52 експлоид и им ебава маиката само лекичко трябва да се слушат оспех с подажбата саотношение качество цена е е супер
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      Продадени- За триене
      bboyd написа:
      колега не че изкам да спамя ама тези елипси не струват има сащите и още ме е яд защо не дадох още поне толкова за едни сонита но за някои по слабо сиди като 4x45 стават но аз сам със сони 4x52 експлоид и им ебава маиката само лекичко трябва да се слушат оспех с подажбата саотношение качество цена е е супер
      Аз пък съм с 4х65W Alpine и свирят чудесно

      Коментар

      Working...
      X