Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пловдив и легналите "полицаи"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пловдив и легналите "полицаи"

    Не съм сигурен дали е точно за тук тая тема ( и дали има смисъл изобщо де ) обаче напоследък се забелязва нещо много неприятно. Наслагали са навсякъде такива и като че ли нарочно са ги замаскирали така че да се сливат с пътя . ...Абе аз ли бъркам или се слагаше знак пред такива неща ?
    The sands of time for me are running low....

    Skype Nick: SwordLord

    #2
    Re: Пловдив и легналите "полицаи"

    Kai_Ren написа:
    Не съм сигурен дали е точно за тук тая тема ( и дали има смисъл изобщо де ) обаче напоследък се забелязва нещо много неприятно. Наслагали са навсякъде такива и като че ли нарочно са ги замаскирали така че да се сливат с пътя . ...Абе аз ли бъркам или се слагаше знак пред такива неща ?
    не бъркаш слагаше се и пред и самия полицай се боядисваше
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      ДА, ама НЕ и в БГ

      Коментар


        #4
        Слагат се и знаци и се боядисват точно както каза колегата. Между другото за град с най-много полегнали полицаи съм признал Асеновград. А къде са тези "полицаи" в Пловдив? Би ли споделил за да се пазим.
        "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

        Fiat Tempra 1.9 TDs
        Subaru Legacy 2.0i

        Коментар


          #5
          най готини са отстрани на стадион христо ботев по паважа ......виждаш ги в последния момент....и тогава едни яки кучки се набиват :P всеки път ги забравям като минавам оттам ...последно разпробих задно гърне така


          Fiat Punto 96' ..the best caR!

          Коментар


            #6
            От доста време се оглеждам но ми направи впечетление че преди всички /легнали полицаи/ има знаци така че следете знаците.

            Коментар


              #7
              От известно време има едни много зли "полегнали полицаи" на улицата на пожарната. Почити изключено е да минеш през тях на 2-ра и да не задереш нещо.
              "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

              Fiat Tempra 1.9 TDs
              Subaru Legacy 2.0i

              Коментар


                #8
                Днес ми направи впечатление че тук в София тази нощ са боядисали всички легнали полицаи в Иван Вазов и Стрелбище (поне през тези квартали минах) жълти , ама патешко жълти
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  Не знам какви са вашите легнали полицай, но в Русе са от гума - черна с жълти ивици. Не може да не ги забележиш освен ако не зяпаш на страни, а освен това си има и сигнализация за неравности по пътя преди тях.
                  FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                  ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                  Коментар


                    #10
                    И при нас има гумени, ама те не са страшни. Проблема при тях беше, че ги къртят редовно. Специално в Асеновград не знам вече колко пъти сменят две от бабунките, само защото на някой не му харесват и ги кърти и след това остават да стърчат единствено болтовете, с който са били хванати за асвалта.
                    "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

                    Fiat Tempra 1.9 TDs
                    Subaru Legacy 2.0i

                    Коментар


                      #11
                      И в Стара Загора е така

                      И в СТЗ е така само че тези черните от гума и другите кръгчетата вече отдавна ги няма ,.Целия град в момента е с свалтови високки и не са полегати,ако не искаш да си счупиш нещо намаляш и минаваш на 1.Май тва е някава акция но не съм сигурен.
                      FIAT - TIPO 2.0i.е

                      Коментар


                        #12
                        гледам напоследък у наше село слагат легнали полицаи на супер разбити и неравни улици. то нестига че караш едвам едвам заради дупки ами и легнали полицаи да прескачаш. супер прос народ значи....

                        Коментар


                          #13
                          Дочух по "Хора, пътища, автомобили", че скоро щял да се въведе стандарт за легналите полицаи! Мисля, че крайно време беше...
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            The Secret Lover написа:
                            гледам напоследък у наше село слагат легнали полицаи на супер разбити и неравни улици. то нестига че караш едвам едвам заради дупки ами и легнали полицаи да прескачаш. супер прос народ значи....
                            Това означава, че може би скоро ще ви оправят улиците
                            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                            Коментар


                              #15
                              дааааааа

                              Легналите полицаи се слагат около училища и детски градини /огледаите се/ не са боядисани вярно ,но са обозначени. А се слагат главно заради отнесени шофиори и криворазбрани"спортисти" за да ги предпазят от лежане по затвори и психически травми. Нали помните - "Децата нямат спирачки!".

                              Коментар

                              Working...
                              X