Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

-

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    -


    #2
    Ако имаше класация за цените на италянките щеше да си на първо място.Успех с продажбата.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Ако продаваш това на снимката, няма и половината екстри които си изброил, освен ако после не си ги добавил. S модификация, без Ел. Огледала, без Ел. Рег. Фарове, без стерео уредба. Предполагам и без серво управление и централно заключване. Успех с продажбата.P.S. Не е моя работа да напиша какво съм забелязал само с един бърз поглед по снимките, но ми е омръзнало от фалшиви обяви с нереални описания.
      Пунто 1.1 1994 г.

      Коментар


        #4
        Ако съдим по снимките найстина няма и половината екстри!
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            mmony написа:
            Ако продаваш това на снимката, няма и половината екстри които си изброил, освен ако после не си ги добавил. S модификация, без Ел. Огледала, без Ел. Рег. Фарове, без стерео уредба. Предполагам и без серво управление и централно заключване. Успех с продажбата.P.S. Не е моя работа да напиша какво съм забелязал само с един бърз поглед по снимките, но ми е омръзнало от фалшиви обяви с нереални описания.
            Въпреки това е много добра оферта за тези пари .продадох мойто очукано пунто 1.2 за 2800 и се чудя дали да не купя това.Колега може ли и една снимка на двигателя ?
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          Кой е роден 1925? Ти ли и какво значение има това с обявата?
                          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                          Коментар


                            #14
                            EVITA написа:
                            Кой е роден 1925? Ти ли и какво значение има това с обявата?
                            Тва е екстра бре

                            Коментар

                            Working...
                            X