Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся железни 14" джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся железни 14" джанти

    Ами и аз да си кажа, че търся 14-ки, железни за зимата Като гледам така пазара - за 80 лв. за 4-те можем да говорим...
    Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

    #2
    Имам 4 железни 5,5х14", от Дедрата.Идеално прави, не са ожулени, почти не са карани, абе перфектни.Обаче им искам 100 лв., за по-малко май не ми се дават.
    Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

    Коментар


      #3
      а аз пък си имам 3 балонирани чисто нови 15-ки и се чувствам много зле - наистина! Няма да ти обяснявам колко съм назад, та ако поради някаква причина се смилиш над "душата" (и се размислиш за 80 лв.) и тези от Дедра стават за Браво - знаеш къде да пишеш.
      Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

      Коментар


        #4
        angelmilev написа:
        а аз пък си имам 3 балонирани чисто нови 15-ки и се чувствам много зле - наистина! Няма да ти обяснявам колко съм назад, та ако поради някаква причина се смилиш над "душата" (и се размислиш за 80 лв.) и тези от Дедра стават за Браво - знаеш къде да пишеш.
        Добре де, съжалих те, 90 лв. последно. :D Стават на Браво, 4х98 са.И аз съм назад с паричките, иначе не бих ги продавал джантетата.0887 631329, обади се, ще се разберем.
        Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

        Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

        ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

        Коментар


          #5
          2 бр. италиански железни джанти

          Имам 2 бр. 5.00Bx14 - двете общо за 30 лв. Не са нови, но поне външно не виждам да са криви или удряни.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            благодаря! вече се обзаведох Сега си търся зимни гуми вече...
            Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

            Коментар


              #7
              pinko168 написа:
              angelmilev написа:
              а аз пък си имам 3 балонирани чисто нови 15-ки и се чувствам много зле - наистина! Няма да ти обяснявам колко съм назад, та ако поради някаква причина се смилиш над "душата" (и се размислиш за 80 лв.) и тези от Дедра стават за Браво - знаеш къде да пишеш.
              Добре де, съжалих те, 90 лв. последно. :D Стават на Браво, 4х98 са.И аз съм назад с паричките, иначе не бих ги продавал джантетата.0887 631329, обади се, ще се разберем.
              Продаде ли ги .?ако не аз бих си ги купил.

              Коментар


                #8
                Имам една 14 за 20 лв ще я продам.От Типо е.Тел.0888215990-Олег.

                Коментар

                Working...
                X