Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко смях:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко смях:)

    Ей момчета, надявам се, че няма да има проблеми, че пускам тази тема Но с толкова много въпроси, проблеми, оплаквания малко отпускане няма да е излишно **Извлечение от форум на собственици на различни марки автомобили** Бентли: - - -Днес използвах пепелника. Как се сменя? Мустанг: - - -Някакъв ръчкач с Хонда ми се пънеше днес.. Хонда: - - -Някакъв ръчкач с Мустанг ми се пънеше днес.. Макларън Ф1: - - -Някакъв ръчкач с Ф16 ми се пънеше днес.. Застава: - - - Кога за последно карахте колата си? Ламборджини: - - - Странен шум около 345-350 км/ч Миата: - - - Някъв селяндур с пикап ми прегази колата (снимки) Пикап: - - -Една Миата ми се заклещи в предната броня. Как да я махна? (снимки) Форд Crown Victoria: - - - Защо никой не ме изпреварва на магистралата? Тойота Приус: - - - Какви батерии да купя AAA или AA? Mini: - - - Обърнах Минито след като гледах "The Italian Job".Ще съдя студиото(снимки) Хамър: - - - Днес катастрофирах. 24 ранени, 10 убити. Трябва ли да взема черната боя от официалния вносител? До там са 25 километра. Това са си 35 лева за бензин. фиат: - - -Здравейте. Само аз ли съм регистриран? Форд: - - -Помощ! Смених всичко и пак не пали!
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    Re: Малко смях

    Nikcho написа:
    фиат: - - -Здравейте. Само аз ли съм регистриран?
    Е това отдавна се промени, но всичко друго е яко! :D
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Re: Малко смях

      фиат: - - -Здравейте. Само аз ли съм регистриран? Това наистина е смешно :D :D :D
      Типо 1.6

      Коментар


        #4
        мен пък най ме радва това... Пикап: - - -Една Миата ми се заклещи в предната броня. Как да я махна? (снимки) :D
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
          Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
          Fiat Bravo 1.4 120k.с.

          Коментар


            #6
            Балада за москвичаКупих си кола. И не просто кола, а нов москвич на старо. Седма ръка. Обаче запазен. Хищен отпред. Секси отзад. Господи, каква кола!Купих си кола. И не просто кола, а нов москвич на старо. Седма ръка. Обаче запазен. Хищен отпред. Секси отзад. Господи, каква кола! Некви сто трийсе и шест хиляди. А не милион сто трийсе и шест. Без основен ремонт. Три шлайфа на буталата. За пети път чисто нови сегменти. Руски. Ориджинъл. Бе, кво да говорим? Не кола, а желязо, - просъска сервизният шеф, - зимай я и си глей кефа! И ей ме на! Петнаесе на сто и седем масло. Четирси и пет километра в час по нанадолнище. Ако се пусне ръчната. Или поне с ръка на ръчната, за всеки случай. Поради липса на накладки. Нагоре го бутам.Все пак човек трябва да е милозлив. И добър стопанин. Немой само дий, воле, дий, остър завой, гумите пак свистят и със сто километра в час аз летя, както пее педалът. Педалът на газта. :P :D
            Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
            Brava 1.4 12V SX

            Коментар


              #7
              toko написа:
              мен пък най ме радва това... Пикап: - - -Една Миата ми се заклещи в предната броня. Как да я махна? (снимки) :D
              И мен.

              Коментар


                #8
                най ме кефи за форда (понеже такова карам)И още за фордовете: какво значи FORD ?Fix OrRepair Daily
                Тойота Приус

                Коментар


                  #9
                  ето още малко /повтарят се някои/ Lamborghini Forum: Свистене на вятъра при 305км/ч, нямам идея за по-натам. Fiat Forum: Алооо? Сам ли съм тук бре? Mercedes C-Klasse Forum: Мерцедесчето ми се намокри тази неделя като ходих с него за хляб - какво да правя? Mazda MX-5 Forum: Един нещастен ловец мина през колата ми със скапания си Туарег! VW Touareg Forum: Нек’ъв MХ-5 ми се е закачил от долу на купето. Някакви идеи как да го махна? Renault-Forum: Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното! Bentley Forum: Днеска използвах пепелника. Как да си го сменя? Porsche-Cayenne-Forum: Разход под 31л/100км. Проблем в инжекциона? Smart Forum: Инсталирах двигател от мотоциклет. Най-сетне повече мощност!!! Camaro Forum: Приятелката ми спа с брат ми и жена му. Как да ги убия? Вече имам едно дело и не ми се връща в затвора... Mustang Forum: Некъ’ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари! Civic Forum: Некъ’ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари! Honda Accord Forum: Мама ми подари колата си. Търся ефтини 18-ки! VW Bora Forum: Сърдит съм! Всички казват, че карам Голф с раница на гърба. (за това карам комби ) Opel Forum: Моята Корса няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора) Lexus-Forum: От къде да си намеря задни стопове като на VW? Toyota Corolla E10 - Forum: Разочарован съм от качеството на моята Е10! След 270’000км стъклото на километража е леееко надраскано. Seat Marbella Forum: Днеска успях да карам редом с един камион! BMW 3er E36-Forum: Къде има най-яките дюнери в града ве? Trabbi-Forum: Бях днеска до Мерцедес-Бенц да си сменя двигателя с техен. Обаче проблем: работи-не работи-работи-не работи... мнението е променено един път: Обаждане по телефона от Мерцедес: Инсталирали сме ви мотор за чистачки! Моля превключете от интервал още един път на горе за позиция едно! Hummer Forum: Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити...... Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин.... Yugo Forum: Вашето кога за последно беше в движение? Honda Civic CRX-Forum: Кучето на съседа спи в тръбата на ауспуха ми. Мога ли въпреки това да запаля колата? Toyota Forum: Най-сетне направих 300’000км, кога ще се счупи най-сетне? Polo Forum: Най-сетне 6см по-ниско окачване! Сега обаче не стигам до микрофона за поръчки на МакДрайв... Ferrari Forum: Търся съвет за командировка в Колумбия. Искам много бързо да влезна и излезна! Fiat-Forum: Чудя се дали има живот извън сервиза? BMW 7-Forum: Помощ при програмирането на системното меню - как да си накарам пепелника да се затвори? Mercedes new S-Klasse Forum: Търся си 2ра кола с адекватни реакции при мъгла (т’ва ще дойде доста актуално ) Тойота Aygo Forum: Всички ме питат колко е било голямо яйцето-изненада и дали след това трудно съм го сглобил.
                  for every action, there is a reaction
                  for every cause, there is an effect
                  for every beginning, there is an end
                  because once fate is set in motion
                  it cannot be stopped... or can it?

                  Коментар


                    #10
                    @cobEЕй пич изпревари ме тъкмо и аз да го кача това, това е по яко от другото :D

                    --------------------

                    Коментар

                    Working...
                    X