Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT MAREA HLX 2.4 TD ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT MAREA HLX 2.4 TD ПРОДАДЕНА

    Здравейте,продавам си фиатката с нежелание , но се налага по финансови причини !!! Имам две лични и отскоро една служебна . Станаха много и немога да ги карам и трите !!! И така да ви кажа нещо за колата. Двигател 2.4 ТД 125 к.с.,комби,първа регистрация 22 декември 98 г.,регистрирана е в България ноември 2007г. ,на 223000 километра,климатроник,ABS,хидравлика,airbag,4 ел.стъкла,ел огледала,ел.фарове,халогени, фабрична аларма ,имобилайзер,алум.джанти 15 цола с лятни гуми MICHELIN с дот 2006 г. ,сменени всички ролки и ремъци,всички филтри,масла, накладки, спирачни дискове предни,абе изцяло обслужена не като за продаване!!! Всичко си е в изправност!!! Не е удряна ! По предницата няма никакви проблеми ! Давам и четири зимни гуми на един сезон също са MICHELIN Тел. 0898511401 0885673217 Валентин ,от Ямбол съм , поради липса на време,рядко сядам на компютъра и бих се радвал ако има някакви въпроси да се чуваме по телефона!! А цената е 3500лв. Възможен е лек коментар
    Прикачени файлове
    FIAT MAREA 2.4 TD WEEKEND 98

    #2
    нова цена 3400лв.
    FIAT MAREA 2.4 TD WEEKEND 98

    Коментар


      #3
      Колега с тая цена плашиш потенциални купувачи ,че и мен дори.3500 ,че 3400 и като гледам ако се изтърся след малко до колата и за 3000 ще я дадеш.Според мен тази цена за здрав и обслужен автомобил от този клас е нереална.Ако има желаещ на обслужено Браво 1,4 с лети джанти,клима и АБС за същата сума веднага отнасям Мареата.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        на мен много ми харесва но трябва да питам и съпруга

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Колега с тая цена плашиш потенциални купувачи ,че и мен дори.3500 ,че 3400 и като гледам ако се изтърся след малко до колата и за 3000 ще я дадеш.Според мен тази цена за здрав и обслужен автомобил от този клас е нереална.Ако има желаещ на обслужено Браво 1,4 с лети джанти,клима и АБС за същата сума веднага отнасям Мареата.
          Донякъде си прав. Ама при положение че ми станаха много колите,а и разходите по тях си вървят(застраховки , данъци и тн.),просто не виждам смисъл да и сложа 4500лв. цена и да чакам 5 месеца да я продам!!! А на всичко отгоре скоро си продадох мотора, и с евентуална продажба на фиата мисля да си взема едно АТВ !!! Времето е готино а на мене ми се кара мотор!!!!!!!! Това е главната причина за продажбата. А иначе колата си е супер
          FIAT MAREA 2.4 TD WEEKEND 98

          Коментар


            #6
            bagera73 написа:
            Tornado написа:
            Колега с тая цена плашиш потенциални купувачи ,че и мен дори.3500 ,че 3400 и като гледам ако се изтърся след малко до колата и за 3000 ще я дадеш.Според мен тази цена за здрав и обслужен автомобил от този клас е нереална.Ако има желаещ на обслужено Браво 1,4 с лети джанти,клима и АБС за същата сума веднага отнасям Мареата.
            Донякъде си прав. Ама при положение че ми станаха много колите,а и разходите по тях си вървят(застраховки , данъци и тн.),просто не виждам смисъл да и сложа 4500лв. цена и да чакам 5 месеца да я продам!!! А на всичко отгоре скоро си продадох мотора, и с евентуална продажба на фиата мисля да си взема едно АТВ !!! Времето е готино а на мене ми се кара мотор!!!!!!!! Това е главната причина за продажбата. А иначе колата си е супер
            А аз Колега, те поздравявам за реализма!!!Щото май само в България не разбрахме, че ако купиш една кола за 4000 лв. и я караш две години, като за това време и купиш още за 1500лв: гуми, масло,.......... + части за поддръжка, след две години цената и не е 5500 лв, а е по-ниска от 4000лв., просто защото колата е с две години по-стара, пък ако ще и да е държана в хола и само да и забърсван праха.Извинявай за ОФФа и Късмет.(и аз продадох кола преди 3 седмици и си търся нова)
            Lupo - The Monster
            Е83 3D

            Коментар


              #7
              Колеги, никой ли неиска един отличен фиат?????Ако ви се вижда съмнително ниска цената мога да я вдигна!!!!! Просто ми се кара мотор и затова е такава цената!!!!
              FIAT MAREA 2.4 TD WEEKEND 98

              Коментар


                #8
                FIAT MAREA 2.4 TD WEEKEND 98

                Коментар


                  #9
                  аз я искам ама съпруга не иска дизел и няма начин да го навиячовека държи да е на газ и това си е

                  Коментар


                    #10
                    НОВА ЦЕНА 3300 лв. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    FIAT MAREA 2.4 TD WEEKEND 98

                    Коментар

                    Working...
                    X