Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Джанти 13"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Джанти 13"

    Джантите са 13" 5J 4х982бр железни за 60лв4бр алуминиеви за 145лвна 2те алуминиеви има 2 гуми VIKING зимни 175/70/13 карани половин сезон задни на опел астра, тях ги давам за 45лв двете (гумите)Железните са страхотно много запазени продавам ги на цената на която ги взехАлуминиевите имат дразкотини и искат търкане за да се докарат да изглеждат перфектни,взех ги на 160лв давам ги за 145лв, тези с гумите съм ги карал в багажника до стара загора сложих им гумите и тогава разбрах че нестават отпред на бравото... опират в спирачния апарат. Имаше един мераклия за ги вземе за лада ... нестанаха отзад пък там, опираха в барабана, но стават за някои модели лада но незапомних кои точно. На малките фиати които попринцип са си с 13" стават.Алуминиевите джанти не са криви въпреки че са доста поодрасканиМоже и бартер за 14" фиатови джанти за някои от горните по възможност запазени (в смисъл прави)Снимки:http://store1.data.bg/freeforall/Djanti/

    #2
    Извинявай за спама ама просто съм любопитен ти на бравото 13-ки ли щеше да сложиш?
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #3
      Ами те ми крадоха джантите и като я гледах без джанти ми се стори че 13" ще влезнат без проблеми отпред, накупих джанти без да меря, но уви голяма грешка няма да я повторя

      Коментар


        #4
        Джантите

        колега, пиши едно лс, защото имам интерес и на мейл Jamesconner@mail.bgКаква цена, а и принципно аз не разбрах за кои джанти става на въпрос, имам ипсилон стария и искам поосвежаване.

        Коментар

        Working...
        X