Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масла Селения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масла Селения

    Първо здравейте :D Искам да се допитам до вас и по-специално до колегите от старозагорският регион откъде мога да си взема масло Селения. Колата ми е Пежо 306 S16 и в момента е с Селения Рейсинг сложено от предишният и собственик и мога да кажа че от както е при мен от няколко седмици колата няма разлика как работи независимо дали е студена или топла. Решил сега на смяната на маслото пак да сложа Селения. Чета в форума ви за няколко вида: Селения Голд, Селения 20К, Селения Рейсинг.Всяка информация ще ми е от полза. Дайте мнения за различните модели масла на Селения

    #2
    Бягай далеч от тези смешни лубриканти..

    Коментар


      #3
      PASSARELLA написа:
      Бягай далеч от тези смешни лубриканти..
      Поне кажи на човека защо мислиш така , не го предавай като всеобщо мнение в форума.
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        PASSARELLA написа:
        Бягай далеч от тези смешни лубриканти..
        Аман от глупостите ти!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          В Стара Загора можеш да намериш масла Селениа тук:Примотек ООД. Адрес: Стара Загора. бул. Патриарх Евтимиий №42. Телефон: 042/ 607 017
          Fiat Brava 1.4 SX 12V 97

          Коментар


            #6
            или може да си го поръчаш от www.axm-auto.com, носят до вкъщи с наложен платеж - за колеги от форума дава отстъпки .

            Коментар


              #7
              kiro_of_the_day написа:
              PASSARELLA написа:
              Бягай далеч от тези смешни лубриканти..
              Аман от глупостите ти!
              Аман от глупостта ти!

              Коментар


                #8
                PASSARELLA написа:
                kiro_of_the_day написа:
                PASSARELLA написа:
                Бягай далеч от тези смешни лубриканти..
                Аман от глупостите ти!
                Аман от глупостта ти!
                Пич - ходи се прегледай - сериозно ти го казвам... И повечето тука ще ти го кажат явно имаш проблемче...На всяка манджа мерудия и все си контра...Как пък така все ти си прав, а другите са луди .... Я се замисли малко.
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  Видовете са много повече, но май основно тези внасят в Бг + още един-два вида за дизели. 20К, както подсказва името е с удължена експлоатационна характеристика - до 20,000 км. освен това работи добре до -25 градуса.Gold е чудесно синтетично универсално масло, имам лични впечатления поне 60-70,000 км. То е и за дизел и за бензин. Може да жулиш с него също 20К ако ти е наред всичко останало.Racing: нямам лични впечатления, но запазва добър вискозитет (не изтънява прекомерно) при високи температури.Всички италиански коли излизат от завода с масла Селения и те са много добри масла. Не са много евтине, но няма да съжаляваш.
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    #10
                    Кире, не разбрах какво искаш да кажеш, и какво според теб е важно да се знае от мнението ти, като почетен член - теорията ти за това, какъв съм аз - или пък мнението ти за маслата Селениа?!? Ето - според мен това не е хубаво масло. А според теб?За това какво ти мислиш за мен, и какво аз си мисля за теб е абсолютно несъстоятелно да се говори...

                    Коментар


                      #11
                      Едно уточнение - Голд не е синтетично а полусинтетично.. разликата не е малка
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        kiro_of_the_day и аз от кога му давам същия съвет на PASSARELLA ама не слуша.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #13
                          spark написа:
                          Едно уточнение - Голд не е синтетично а полусинтетично.. разликата не е малка
                          Не се приема, колега. Освен ако не лъжат открито. Ползвал съм го дълго време и на кутията пише недвусмислено synthetic
                          Прикачени файлове
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            gantcho написа:
                            spark написа:
                            Едно уточнение - Голд не е синтетично а полусинтетично.. разликата не е малка
                            Не се приема, колега. Освен ако не лъжат открито. Ползвал съм го дълго време и на кутията пише недвусмислено synthetic
                            Ако се зачетеш, ще видиш, че е две бази синтетика и една база минерално. А и онзи ден като сметнявах маслото забелязах, че са сменили картинката малко....
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              PASSARELLA написа:
                              Кире, не разбрах какво искаш да кажеш, и какво според теб е важно да се знае от мнението ти, като почетен член - теорията ти за това, какъв съм аз - или пък мнението ти за маслата Селениа?!? Ето - според мен това не е хубаво масло. А според теб?За това какво ти мислиш за мен, и какво аз си мисля за теб е абсолютно несъстоятелно да се говори...
                              Казвам, че както винаги се изхвърляш като чекия на пякък...Производителя на автомобила казва да се слага Селения (между другото вече не го казва или поне вносителя), ама наш Пасарела понеже не харесва маслото - казва не на Селенията.Възможностите са няколко: 1. Пасарела има лаборатория за моторни масла в къщи и е изследвал маслото...2. Пасарела е неоткрития наследник на Баба Ванга и 3. Пасарела си харесва маслата на външен вид.
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X