Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ксенонче Н1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ксенонче Н1

    Остана ми едно ксенонче Н1 с цвят 6000К китайче е без гаранция и цената му е 125 лв.Телефон за връзка: 0883/326-882
    Опел Астра GSI16V

    #2
    Давам ти 90 и го отнасям.При условие ,че може да се поръча за 76 $ х 1,26 лв.=95 лв. защо да давам излишни пари?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Не знам , аз на това му искам 125.
      Опел Астра GSI16V

      Коментар


        #4
        Стига бе пич тук във ВТ ги продават по 199 с монатажа и гаранция, а може и лизинг без оскъпяване. Ама все пак, който иска да спести 74лв. офертата е добра. Успех
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          van_dal написа:
          Стига бе пич тук във ВТ ги продават по 199 с монатажа и гаранция, а може и лизинг без оскъпяване. Ама все пак, който иска да спести 74лв. офертата е добра. Успех
          Някой в Търново пак е тръгнал да прави бързи пари - като се има в предвид каква е едровата цена на ксенона в града.

          Коментар


            #6
            Монтажа е за секунди, а колега едровата цена за различните ксенони е различна.Тези от 199 може да са по-скъпи.Тук при нас давам луксимата на толкова с монтажа и гаранцията и цената пак е ниска , от луксима искат да я вдигам.
            Опел Астра GSI16V

            Коментар


              #7
              Хайде на ксенончето.
              Опел Астра GSI16V

              Коментар


                #8
                в Бургас Н1 Н2 Н4 са по 180 лв с монтаж и гаранция така че цената ти е доста добра успех с продажбата :D

                Коментар


                  #9
                  Имам слагано на Бургашки коли, а и мисля, че момчетата който го слагат на тази цена , пазарим с тях от 1 място.
                  Опел Астра GSI16V

                  Коментар


                    #10
                    горе
                    Опел Астра GSI16V

                    Коментар

                    Working...
                    X