Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ми снимка на термостат

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ми снимка на термостат

    Колеги,трябва ми снимка на термостата,защото мисля,че са ми изпратили грешният модел (моят е с 2 датчика,а виждам само 1 дупка на термостата за датчик.Има и някаква друга,на която е навит един лимбусен болт,но не съм сигурен,че е за датчика.То е ясно ,че ще го връщам,защото са ми изпратили Вернет,а аз съм поръчал Валер ,но искам да се убедя,че освен всичко друго са ми изпратили и термостат,който няма да ми върши работа.Жалко,че нямам апарат,за да снимам термостата.Не ми допадна изработката на Вернет.Има много шупли по тялото,да видим дали немската изработка ще е същата или по-добра.Някой има ли мнение за марката QH (Quinton Hazell) Английска фирма,но колко е добра в термостатите не знам....
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    Този ли е?
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Да,така изглежда,но тук не се виждат добре дупките за датчиците.С един темп. датчик е за коли след 04.98 ,а с два темп. датчика за коли преди тази дата.ИНаче такава снимка и аз намерих,но ме интересува изглед от към датчиците.
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Намерих това,което ми трябва.Моят термостат трябва да изглежда по този начин:http://images.motoso.de/1904/l_7.8115.jpgТемата може да бъде заключна или изтрита от модераторите.Благодаря Tornado, че се отзова и опита да помогнеш
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар

        Working...
        X