Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за разпределителен вал на Уно 1.3 D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за разпределителен вал на Уно 1.3 D

    Здравеите,колеги!Нов съм във този форум макар от доста време да карам Уно. Досега не съм имал съществени проблеми с малкия бръмбар, но стана беля - скъса се разпределителния вал. Всички усилия да намеря втора ръка се оказаха напразни - в моргите ме гледат странно -"никои вече не се занимава с тези коли", а за нов ми искат 200 лв. Мотора е 1.3 дизел. Така, че се търси разпределителен вал или цяла глава, ако някои може да помогне с части или инфо ще съм задължен

    #2
    Помощ за разпределителен вал на Уно 1.3 D

    аз карам същата кола :D как точно си скъсал разпределителния вал?не ме плаши че се замислих за моя
    уно 1300д

    Коментар


      #3
      Аз пък катастрофирах , имам същият модел Уно. Двигателят ми е с основен ремонт-шлайф ,нови бутала, нова глава, минал съм около60000км с него. Много е изгнил и преди седмица блъснах леко отзад една хонда и сега калник, фар и броня са намачкани. Или продавам двигателя и скоростната кутия, или купувам купе. Звънете, ако имате интерес на 0889997972 Пламен. За сведение цялата кола я давам за 350лв. Ако някой има лодка да знае че дизел1.3 от уно е идеалният му мотор. При мен със сигурност е отремонтиран.

      Коментар


        #4
        Части за Уно 1,3 D

        Здравейте Останали са ми някои части от моето ФиатчеРазпределителен вал в добро състояние-100лвГНП "BOSH" -150лвДюзи 4бр+тръбичките до помпата-100лв2бр маслени помпи-50лв бр1бр кормилна рейка в добро състояние заедно с накрайниците- 70лвАко се интересувате0878437700

        Коментар


          #5
          plamendor написа:
          Аз пък катастрофирах , имам същият модел Уно. Двигателят ми е с основен ремонт-шлайф ,нови бутала, нова глава, минал съм около60000км с него. Много е изгнил и преди седмица блъснах леко отзад една хонда и сега калник, фар и броня са намачкани. Или продавам двигателя и скоростната кутия, или купувам купе. Звънете, ако имате интерес на 0889997972 Пламен. За сведение цялата кола я давам за 350лв. Ако някой има лодка да знае че дизел1.3 от уно е идеалният му мотор. При мен със сигурност е отремонтиран.
          Колата е продадена. Пито -платено

          Коментар


            #6
            стават и от други модели не само от уно зависи коя година ти е колата пиши на лични да ти кажа ако искаш

            Коментар


              #7
              Части за ФИАТ УНО 1,3Д

              Корекции на цените Разпределителен вал -50лвКормилна рейка с добри накрайници-50лв2 бр маслени помпи-50лв за дветеГНП "BOSH " коммплект с дюзите и трьбичките-140лв0878437700

              Коментар

              Working...
              X