Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 15" 4x98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 15" 4x98

    Джантите са без забележки оригинални от Фиат Мареа, с гуми 195/55/15. гумите са Firestone DOT-0205. 2-те са с 3.5 мм., др. две са със 4.5 мм. грайфер, давам и дълги болтове с тях. цена: 400 лв. тел.: 0896/739472 снимки тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167754

    #2

    Коментар


      #3
      колега ако ги дадеш за 350 веднага ги взимам

      Коментар


        #4
        Re: Продавам лети джанти 15" 4x98

        vanko1 написа:
        Джантите са без забележки оригинални от Фиат Мареа, с гуми 195/55/15. гумите са Firestone DOT-0205. 2-те са с 3.5 мм., др. две са със 4.5 мм. грайфер, давам и дълги болтове с тях. цена: 400 лв. тел.: 0896/739472 снимки тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167754
        И така, след като се договорих с продавача, вчера предприех пътуване до Сандански (на 200 км от Пазарджик) за да купя джантите. Срещнахме се, запознахме се - един приятен млад колега - натоварихме джантите и отидохме да ги монтираме на моята кола. Каква беше неприятната ми изненада, когато се оказа, че две от джантите с лекота печелят конкурса за най-крива джанта, а останалите две "стават за задни", както се изрази гумаджията. Не съм мерил дълбочината на грайфера, но на едната гума имаше цели петна без какъвто и да е грайфер. Казах на момчето да отиде да изправи джантите и да ми се обади, като междувременно аз си тръгнах за Пазарджик, естествено загубвайки каквото и да е желание за покупка. Целта ми беше, поне следващият колега, който се реши на моята глупава постъпка, да намери поне изправени джанти. Цената на предложената стока няма да коментирам, пред вид на факта, че тя не става за продаване. За мене остана разходката до Сандански и свързаните с нея 75 - 80 лева за бензин.Съжалявам, ако това се приеме за спам, но фактите са такива и не можех да си замълча.

        Коментар

        Working...
        X