Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто Мк2 - Да ги мерим тези коне.....ако ви стиска

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто Мк2 - Да ги мерим тези коне.....ако ви стиска

    Здравеите фенчета на марката фиат...от доста време съм регистриран, но досега не съм писал или отварял темичка, но чета адски много и да ви кажа честно половината от този форум не са за тук(...тате им е оставил старото типо 1.6 и те взели та станали фиат фенове :D :D , а утре като се пенсионира ще им остави Голфа и ще станат фенчета на VW - Смешници ...А за тези които ще попитат какво пак сам карал аз - Първата ми кола беше Уно 1.1, втората пак Уно 1.3 турбо, после Пунто Турбо,...............А сега карам Фиат Пунто Мк2(Постарал съм се и смея да твърдя, че върви доста), и хвърлям ръкавицата на всички притежатели на Пунто след 2000 г. да си премерим кончетата......."Желая Ви успех"
    FIQT PUNTO GT

    #2
    Зависи колко си се постарал Има ли турбо този хубавец който караш?
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #3
      Абе зарежи го тоз неграмотник бе.Пунтото му е вървежно точно толкова,колкото е грамотен и той самия
      Bravo 2.0 20V
      Tipo 2.0 16V SediciValvole

      Коментар


        #4
        А ве брато с всеки ли се заяждаш така?? Явно не пише много много на кирилица а си перка на латиница, но историята познава колко по трагични случаи!
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          #5
          ьаьаьаьаьаьаьаьа защо това е наи често задаваният вапрос,какво толкова са Ви наплашили тези турбини,не не е турбо,но бих излезнал срещо Мк1-турбо,схте стане интересна драпка
          FIQT PUNTO GT

          Коментар


            #6
            А срещо други атмосферни фиатове би ли излязъл?

            Коментар


              #7
              ето познатите хубавци, не знам какво помни историята, но да не започвам аз....първо това не е форум по правопис маиии....ти колега докато си киснал пред учебниците и си зубрил теория,и си събирал от закуски, аз вече съм имал кола, така че не ми се прави на интересен... бреиииии много сте надъхани пред комп.
              FIQT PUNTO GT

              Коментар


                #8
                а киселото момиченце с бравото-маи...BULLDOG...беше(ништо лично),тебе какво те касае цялата история и правописа ми,или просто тарсиш да си поспориш с някого.....
                FIQT PUNTO GT

                Коментар


                  #9
                  Не бе аз аз просто вместо да гледам Професор Вучков и простотиите му мога да ти чета постовете.Ефекта е същия.Ама и голям го вадиш.Кога си КУПИ първата кола?
                  Bravo 2.0 20V
                  Tipo 2.0 16V SediciValvole

                  Коментар


                    #10
                    Питах те просто дали ще излезеш срещо друг фиат освен пунто,не пиша тук да се заяждам с теб.

                    Коментар


                      #11
                      Кисела е сливата на м... по скоро смр... Нищо лично
                      Bravo 2.0 20V
                      Tipo 2.0 16V SediciValvole

                      Коментар


                        #12
                        В момента колата ми е в сервиз, че имаше много недоброжелатели и се боядисва, а и имаше лек инцидент с предното стъкло в събота или неделя колата трябва да е при мен. Може да измислил нещо да направим 1-2 дължини на Бояна!
                        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                        Коментар


                          #13
                          Абе еи аз биографията си няма да ти разказвам.... и не го вадя голям просто искам да се свериме с някое друго пунто,ама ти не играеш колешке ....
                          FIQT PUNTO GT

                          Коментар


                            #14
                            neemo написа:
                            Абе еи аз биографията си няма да ти разказвам.... и не го вадя голям просто искам да се свериме с някое друго пунто,ама ти не играеш колешке ....
                            И как реши че съм колежка?
                            Bravo 2.0 20V
                            Tipo 2.0 16V SediciValvole

                            Коментар


                              #15
                              .........

                              Буллдог не е за този форум, постоянно псува, обижда и няма грам акъл и образование...в много малко теми е компетентен, но това не му пречи да ръси постоянно и непрекъснато глупостите си навсякъде...с което само дразни. Неговото Bravo е най-великото и няма второ - ми ела до СОФИЯ бе дупе. Щом си мислиш, че си най-голямата риба в морето... А сега за гонката...не се хваля че мойто върви адски, просто имах желание да се съберем някъде да направим няколко старта, но явно има само едно сериозно момче(ZARCOV) ....а на другите им даи да киснат пред комп. и да се псуват
                              FIQT PUNTO GT

                              Коментар

                              Working...
                              X