Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За горивната помпа ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За горивната помпа ?

    С колегата ivan_dmx си поговорихме и каза, че от повечето ЕЛКОНИ през които е минал са му казали да не се кара колата на резерва много, че се прецаквала бензиновата помпа. Тъй като карам на най-долното деление вече 4-ти месец или 5-ти и лампата ми свети от тогава, някой чувал ли е за такова нещо? Чак ме достраша, но студентче бедно все нямам пари да понапълня с този скъп бензинец :D
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    Re: за горивната помпа ?

    B1keP_B0y написа:
    С колегата ivan_dmx си поговорихме и каза, че от повечето ЕЛКОНи през които е минал са му казали да не се кара колата на резерва много, че се прецаквала бензиновата помпа. Тъй като карам на най-долното деление вече 4ти месец или 5ти и лампата ми свети от тогава, някой чувал ли е за такова нещо? Чак ме достраша, но студентче бедно все нямам пари да понапълня с този скъп бензинец :D
    направи я гаражна кола кат на оная снимка в др. раздел на аспуха паежина сори за спама
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      Може би да не засмучи въздух при мен например на половин резервоар като вляза по остро в завойте и стрелката опира ниско долу а смятай като си на резерва
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар


        #4
        Сипи малко бензин де не се стискаи, никои не може да каже ще и стане ли нещо или няма ама все пак е хубаво да имаш поне 10 тина литра вътре та да се плъцика колкот си иска
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          Slavi_Lancia написа:
          Сипи малко бензин де не се стискаи, никои не може да каже ще и стане ли нещо или няма ама все пак е хубаво да имаш поне 10 тина литра вътре та да се плъцика колкот си иска
          :D взех пара малко назаем и капнах 10 литра от ШЕЛ V-Power 2.53 лв/л !! :/
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #6
            B1keP_B0y написа:
            Slavi_Lancia написа:
            Сипи малко бензин де не се стискаи, никои не може да каже ще и стане ли нещо или няма ама все пак е хубаво да имаш поне 10 тина литра вътре та да се плъцика колкот си иска
            :D взех пара малко назаем и капнах 10 литра от ШЕЛ V-Power 2.53 лв/л !! :/
            честито свиквай .....
            Fiat Brava 1.6 16V 2001

            Не на войната по пътищата !
            http://media.causes.com/ribbon/478500

            Коментар


              #7
              Re: За горивната помпа ?

              B1keP_B0y написа:
              С колегата ivan_dmx си поговорихме и каза, че от повечето ЕЛКОНИ през които е минал са му казали да не се кара колата на резерва много, че се прецаквала бензиновата помпа. Тъй като карам на най-долното деление вече 4-ти месец или 5-ти и лампата ми свети от тогава, някой чувал ли е за такова нещо? Чак ме достраша, но студентче бедно все нямам пари да понапълня с този скъп бензинец :D
              Внимавай с горивото в резервоара че има опасност да ти изгори бензиновата помпа. - Резултат над 100 лв за нова /зависи от модела и магазина/ плюс пари за майстор ако не можеш да си я смениш сам/ като мен/ плюс загубени нерви и време. Аз след като минах процедурата държа резервоара над резервата, а като ми светне лампата слагам поне 10 литра - "Страх къща пази"
              F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
              F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

              Коментар


                #8
                Re: За горивната помпа ?

                bbw написа:
                B1keP_B0y написа:
                С колегата ivan_dmx си поговорихме и каза, че от повечето ЕЛКОНИ през които е минал са му казали да не се кара колата на резерва много, че се прецаквала бензиновата помпа. Тъй като карам на най-долното деление вече 4-ти месец или 5-ти и лампата ми свети от тогава, някой чувал ли е за такова нещо? Чак ме достраша, но студентче бедно все нямам пари да понапълня с този скъп бензинец :D
                Внимавай с горивото в резервоара че има опасност да ти изгори бензиновата помпа. - Резултат над 100 лв за нова /зависи от модела и магазина/ плюс пари за майстор ако не можеш да си я смениш сам/ като мен/ плюс загубени нерви и време. Аз след като минах процедурата държа резервоара над резервата, а като ми светне лампата слагам поне 10 литра - "Страх къща пази"
                точно...аз като разправям... не ме слушате пък мойта сам си я сменях бенз. помпа тъй че бикер бой ако стане нещоидваш сменям ти я плащаш там обяд закуска кафета цигарии си ти човека
                Fiat Brava 1.6 16V 2001

                Не на войната по пътищата !
                http://media.causes.com/ribbon/478500

                Коментар


                  #9
                  тя се държи на шепа болтчета дано не се стига до там
                  Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                  Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                  Коментар

                  Working...
                  X