Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам / Бартер Голф 3-ка 1.9 ТД.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам / Бартер Голф 3-ка 1.9 ТД.

    Golf III 1.9 TDВ отлично състояние!Продавам го за 2700 лева или бартер за по-нова количка (да речем Браво) и доплащане от моята страна !Голф 3-ка / 1.9 ТД / 92 г. / 199000 км / тъмно зеленЕл.стъкла / Ел. огледала / Серво / Лети джанти / почти нови гуми /халогени / трети стоп / здрави амортисьори / нови филтри /перфектен двигател / отличен зимен старт / отличен салон /здраво купе / маслото се сменя редовно / гори около 6/100 /не харчи масло / малки външни забележки / аларма /централно заключване / имобилайзерЗа контакт 0896 56 96 65

    #2

    Коментар


      #3
      Давайте и грабвайте Yellow_Flash_Colorz_PDT_19

      Коментар


        #4
        Ще го взема ама....... не отговарям на условията!!! http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%...%D0%BB%D1%84_2
        Фиат Брава 1.4 12V 1998г

        Коментар


          #5
          spokoen написа:
          Давайте и грабвайте Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
          Давам ти Бравата от подписа и ми доплащаш 7 000 лв. Ти си....
          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
          Punto М2 1.2 SX 2000г.
          МРАЗЯ НАП!!!

          Коментар


            #6
            Бравата, предполагам е хубава, но търся нещо по евтиничко. bicho - колега - без да се обиждаме

            Коментар


              #7
              Хаха какво се подигравате бе колеги, недейте така. Нали не искате като продавате колите си, с вас да се бъзикат?spokoen - избрал си интересно място да предложиш за бартер голф 3 - ФИАТ-форума Все пак ти желая успех!

              Коментар


                #8
                Избрах форума на фиат, просто защото ми харесва бравото. Мисля, че това е коплимент

                Коментар


                  #9
                  Не се бъзикайте с колегата, дори заслужава похвала мисля. Някога да сте виждали обява за Голф на подобна ( реална? ) цена? Това за Бравото е комплимент, но щом и ти го харесваш, мислиш ли, че някой би го сменил за Голфа?
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    Да мисля, че някой би го сменил! Обаче ако започна да обяснявам защо ще превърнем обявата в спор (може би). Най-кратко ще го обясня така - всичко е въпрос на вкус! Може някой и да иска да смени Бравото му за Голфа. Не забравяйте, че и моята кола има добро "име".

                    Коментар


                      #11
                      Предлагам споровете и спама да приключат!Ако иска колегата, чиято е обявата, мога да разчистя!
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        Не благодаря! Мисля, че няма нужда. Не се чувствам обиден (още) :DИ пак благодаря за интереса! Мога да кажа, че форума ви (вече и ни ) е доста на високо ниво!Пожелайте успех с продажбата.

                        Коментар


                          #13
                          Колега успех в продажбата и да но намериш читава кола.Явно си широко скроен човек и си понесъл с усмивка майтапа.Успех!!!
                          Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                          Коментар


                            #14
                            spokoen написа:
                            Не благодаря! Мисля, че няма нужда. Не се чувствам обиден (още) :DИ пак благодаря за интереса! Мога да кажа, че форума ви (вече и ни ) е доста на високо ниво!Пожелайте успех с продажбата.
                            Радвам се че си приел с усмивка нещата...наистина ти желая успех с продажбата :D
                            Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                            Punto М2 1.2 SX 2000г.
                            МРАЗЯ НАП!!!

                            Коментар


                              #15
                              Е как няма да приема майтапа? След няколко поста, които прочетох ми направи впечатление, че този форум е доста по сплотен от някои други! Не знам каква е посещаемостта му, но явно хората държат на него. Така че, много по лесно приех майтапа без да се обидя и ви пожелавам форума на Фиат да достигне нивото на най-старите и най-големи форуми в нета! Благодаря и за вашите пожелания! Стискайте палци :D

                              Коментар

                              Working...
                              X