Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да си поставя климатик?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може ли да си поставя климатик?

    Колата е Пунто 1,7ТД 97година.Колко ще струва поставянето, труд и материали?А дали изобщо е възможно това да стане?
    FIAT PUNTO 1,7TD ELX

    #2
    възможно е ...ми отиди при някой сервиз за климатици и те ще ти кажат със точнот еди си колко пари за еди си кво нещои крайна цена ...най добре ще е такаотколкото тук да кажи някой нещои да те заблодяти да се откажиш да слагаш отиваш и питаш ! поне за това се още не искат парички
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      Това ясно.Но горе долу колко може да струва всичко като пари.
      FIAT PUNTO 1,7TD ELX

      Коментар


        #4
        Над 1000-та е.
        Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

        Коментар


          #5
          Наскоро се интересувах за поставяне на клима на Алфа, казаха, че ще излезе около 1500лв за всичко.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            ееееееееееееееееее много.То това е една трета от колата.Еми.....ще се кара на свалени прозорци
            FIAT PUNTO 1,7TD ELX

            Коментар


              #7
              Не само за климатик... за много неща (екстри) се оказва, че е по-изгодно да си продадеш настоящата кола и после да си купиш същата, но с екстрата която искаш - например климатик както си ти. Аз така дълго време исках да си сложа хидравлична вместо механична рейка на волана (че ми умаляваха ръцете в София да въртя геврека)...

              Коментар


                #8
                Колега намери някое пунто като твоето изкорми му климата спазарисе и го монтирай на твоето след това само на един сервиз да го проверят и готова.На приказки лесна работа и добрече моето зверче е с клима :D .
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар

                Working...
                X