Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много кофти миризма кагато пусна парното :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много кофти миризма кагато пусна парното :(

    Колеги, на какво може да се дължи това? Пускам си парно и първите 3-4 мин ми мерише едно гадно като на мокро куче без значение дали въздуха се върти вътре или влиза отвън. Незнам и дали тази клапа ми отваря и съответно затваря. Смених си филтъра на климатика и пак е така. Проблема се оправя когато пуска климатика и миризмата изчезва???????? Най-много мерише когато го пусна на топло ....... ужас!!! поздрави колеги !!!!! здраве!!!
    Fiat Marea 1.9JTD 110

    #2
    Около радиаторчето на парното е мокро и за това е така а щом е мокро около радиаторчето на парното значе ти е пукнато.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #3
      Прочети тази тема, може да ти бъде от полза:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EC%E0%F2%E8%EA

      Коментар


        #4
        Колега, как ти е нивото на антифриза? Променя ли се? Намалява ли?Аз имам проблем с миризмата, но след като изключа климатика и докато се измирише минават 10-тина минути при пуснат вентилатор.

        Коментар


          #5
          И при мен в колата битува няква смрад като пусна парното на топло. Нивото на антифриза ми пада по много малко, но все пак пада. Спукан радиато на парното?
          Fiat Bravo '98 1,6 16v - Jovani
          www.dolni.org

          Коментар


            #6
            и при мен беше такамалко, но миришеше
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Колега аз имах същия случай като теб антифриза по-малко изчезваше стъклата се замазваха имаше гадна миризна като включа парното и един ден след много четене на теми из форума решех да сменя радиаторчето на парното след като го смениш за сега поне не ми се губи течност когато включа парното съвсем леко намирисва почти не се усешта и най-важното стъклата вече не се замазват за сега да чукна на дърво.Това е от мен.
              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

              Коментар


                #8
                Голяма хамлогия ли е смяната на въпросното радиаторче? Щото много ме плашиха с него, че било страхотно разаглобяване а и самото радиаторче било цифра.
                Fiat Bravo '98 1,6 16v - Jovani
                www.dolni.org

                Коментар


                  #9
                  радиаторчето е 50-70 левасменя се за чассамо че трябва да си купиш два О-пръстена, защото с радиаторчето не дават (струват стотинки)http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=10138
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря за инфото, колега!
                    Fiat Bravo '98 1,6 16v - Jovani
                    www.dolni.org

                    Коментар


                      #11
                      колеги, купих си такъв спрей и работите заспаха 17.5лв ми струваше и 30 мин занимавка. ако някой се интересува ще напиша точното наименование на спрея... поздрави!!!
                      Fiat Marea 1.9JTD 110

                      Коментар


                        #12
                        tonyzs написа:
                        колеги, купих си такъв спрей и работите заспаха 17.5лв ми струваше и 30 мин занимавка. ако някой се интересува ще напиша точното наименование на спрея... поздрави!!!
                        Да интересувам се! Как се казва спрея? :D
                        Space Star 1.9 DID

                        Коментар

                        Working...
                        X