Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Punto Cabrio 1.6, 90 p.s - ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Punto Cabrio 1.6, 90 p.s - ПРОДАДЕНА

    Продавам Fiat Punto Cabrio 1.6 90 p.s, ELX Bertone - цена: 3100 лв коментар Имобилайзер , Син металик , Застраховка - ГО и каско, Ел.стъкла, Борд.компютър, Централно заключване, ABS, Аларма, Лети джанти - 5 бр., регистрирана, всичко платено - данъци, такси, сменени консумативи - ремъци, масла, предни амортисьори, кабели, свещи, филтри, външни забележки.

    #2
    Punto

    Понеже и аз имам една такава смешка като твойта но не е кабрио...има доста косури крив калник и праг и пукнато стакло но пък има газова и парктроник....общо взето Fiat Punto 1997 1.1 55s.........ко ше кажеш за един бартер с доплащане от моя страна.....мога ти пратя снимки..

    Коментар


      #3
      Продавам Fiat Punto Cabrio 1,6 90ps ELX Bertone

      Колата е за продаване..... бартери не правя

      Коментар


        #4
        Re: Punto

        monkey_karate написа:
        Понеже и аз имам една такава смешка като твойта...............
        Е това ме разби просто :D Сори, ама не се сдържах!Успех с продажбата на колегата!
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          на мен така ми се струва или отпред трябва да има халогени тъй като е на лице бутона за тях на таблото и бронята малко е черна а трябва да е синя. какво се е случило?
          Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

          Коментар


            #6
            sharky871 написа:
            на мен така ми се струва или отпред трябва да има халогени тъй като е на лице бутона за тях на таблото и бронята малко е черна а трябва да е синя. какво се е случило?
            Мда малко чернее предната броня спрямо боята на колата.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7


              Честно казано незнам какво се е случило, защото така я взех колата. Вероятно е имало удър отпред но.... нали знаете като ги продават никой ни ти казва.... Инъче външни забележки си има....

              Коментар


                #8
                виж тук

                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=295670#295670

                Коментар


                  #9
                  Не става, първо е 90 к.с., а за жената са множко и не бих дал 4000 лв. и да я вкарвам за боя. Мерси. Иначе все още търся.

                  Коментар


                    #10
                    ти ако тръгнеш да го продаваш на части може би ще му вземеш тези пари. Много му търсиш.
                    Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

                    Коментар


                      #11
                      аз веднага сам за джантите
                      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          здравейте

                          здравейте.искам да ви помоля за помощ понеже имам фиат пунто кабрио 1.6 90 к.с и се счупи скоросната кутия а не става от друго пунто.ако някои има информация каде да намеря моля да пише на benjamin_trg@abv.bg.благодаря ви предварително.

                          Коментар


                            #14
                            Искам да попитам има ли говорители във вратите отпред и колко см са.
                            Fiat Punto 1.2 ELX (7л-10л/100)

                            Коментар

                            Working...
                            X