Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали е от моторчето за празен ход?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дали е от моторчето за празен ход?

    Здравеите колеги,тази сутрин ми се случи нещо което за първи път ми се случва като карам колата на бензин.Значи вчера вечерта оставих колата в нормално състояние без никакви проблеми, тази сутрин тръгваме за работа, пяла си всичко нормално, тръгвам и след около 500 метра се започна. значи оборотите полудяха аха да загасне бам на 1500, и така полудяха и нема оправия, за 2 км. загасна 2 пъти, минах на газ всичко нормално, по пътя кам работа на 2-3 пъти минах пак на бензин като за начало се държеше нормално фиата до първото ускорение и пак започва същата ситуация, та въпроса ми е от какво може да е станало това и то за една вечер? просто неразбирам.Благодаря на всички предварително!
    Fiat Marea 1.8 16V

    #2
    Прилича на кофти ел. връзка някъде. Аз не мисля че е от самото моторче, защото, то работи и на газ (поне при мен е така), по-скоро нещо с ламбда сондата - предполагам че имаш емулатор и на газ спира да го прави. Сутрин пали ли на безин всеки път и нормално ли се държи първите минути? Може да пробваш да вържеш ламбда емулатора да работи и на бензин или да откачиш ламбда сондата за да я изключиш от възможните проблеми.
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      да пали си нормално, не съм имал проблеми на бензин, а и от около 2 месеца си е карам само на бензин не съм имал проблеми, сега съм я оставил на слънце да се напече хубаво да не би да има някаде намокрени връзки някаде, ще видя довечера ако е пак така ще ида до някой токаджия
      Fiat Marea 1.8 16V

      Коментар

      Working...
      X