Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътя по маршрут Плевен - Враца - Белоградчик - Видин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пътя по маршрут Плевен - Враца - Белоградчик - Видин

    Интересувам се от пътя по този маршрут. Казаха ми, че около Бяла Слатина е лош пътя и също лош път има около селата къето е пещерата Магурата.Идеята на този roadtrip е посещение на забележителностите: пещера Леденика и музея във Враца, Белоградчишките скали, пещерата Магурата и крепоста Баба Вида във Видин, както и евентуално посещение до Берковица с цел връх Ком. На картата е отбелязан някакъв къмпинг до пещера Магурата, дали може да се преспи там?Някой минавал ли е през тези пътища и може ли да ме посъветва нещо? Благодаря предварително!!!П.С. Предупредиха ме да внимавам с крадливите цигани в северозападна БГ!

    #2
    Re: Пътя по маршрут Плевен - Враца - Белоградчик - Видин

    И аз ще ходя в района скоро за 8-ми.Главните пътища са хубави доколкото разбрах. Гледай да използваш предимно тях, че с тва време гадно ако завали сняг не знам. Дано мангалите да не свият нещо че там се бият и с куките и не им пука на гадните твари.
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    Коментар


      #3
      Re: Пътя по маршрут Плевен - Враца - Белоградчик - Видин

      Пътят от Мездра до Враца е двоен с мантинела по-средата, но асфалта не е хубав. Тук там има и малки дупки. От Враца до Монтана е хубав нов асфалт двупосочен е на места където има изкачване има трета лента за изпреварване в посока на изкачването. На входа на Монтана има ремонтни работи намалявайте, че излизат багери.
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар

      Working...
      X