Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътя от Трявна през Вонешта вода до Търново - изгубен някъде

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пътя от Трявна през Вонешта вода до Търново - изгубен някъде

    Ако Ви се наложи да ходите до Трявна !!! Само и единственно през Дряново го правете.Аз отидох До Трявна през дряново и реших да се върна през Вонешта вода..... Пътя е затворен но това никъде не е отбелязано с никакви табели, вижда се че тече някакъв ремонт но по нищо не личи че някъде там в далечината /25км.от трявна/ пътя е запушен и единственното населено място където може да се стигне е едно село въглен, но през него също не може да се премине и да се отде до Търново, Така че изобщо не се лъжете да минавате от там ако крайната точка Ви е Търново. Минете си през по-заобиколкоя и със завои път - но поне отворен през Дряново.Успех

    #2
    Този затворен път към който си тръгнал се казва Хаимбоаз и всяко лято го затварят за ремонт, не виждам защо те учудва толкова. Не съм минавал оттам следкато го затвориха, но може да се минава стига да имаш разрешително.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      ВонеЩа вода, вонеЩа!

      Коментар


        #4
        Малии много вони там :D И добре че е бил затворен пътя че ако знаеш на кви ендеци щеше да се натресеш...
        Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

        Коментар


          #5
          да бе.... вонеЩа е разбира се... това е гадния навик от латиницата.... извинете, случва се.Колкото до това че се минава с пропуск... не мисля че е така, той просто е натрупан и не мисля че какъвто и пропуск да имаш ще можеш да минеш.Мерси за разяснението не знаех че се казва Хаинбоаз....

          Коментар

          Working...
          X