Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT 1300 & 1500 моята някогашна мечта от 196x

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT 1300 & 1500 моята някогашна мечта от 196x

    FIAT 1300 & 1500 моята някогашна мечта от 196x
    Прикачени файлове

    #2
    AS ISKAM DA SI KUPQ TAKAV FIAT NO NEMOGA DA SI NAMERQ MOJE LI DA MI POMOGNETE Аз искам да си купя такъв ФИАТ, но немога да си намеря може ли някой да ми помогне Пиши на кирилица

    Коментар


      #3
      Във Варна (Дружба) на паркинга на Хотел Жълио Кюри има един такъв ама незнам на кого е

      Коментар


        #4
        би ли попитал на кого е и горе долу каква цена е .запазенен ли е

        Коментар


          #5
          В Пловдив има един същия, само че юго производство, т.е. Застава, ама много добре барната! хвала на такива ретро фенове!Иначе такова 1300 не съм мяркал да се скапва на някоя улица.
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            Ами като отивам на там ще питам, стори ми се че не е много зле, аз се занимавах преди време с една такава ама беше като бях 12 клас :")) карахме я няколко човека беше на един комшия дето нея караше и ние я ползвахме, ама незнам какво стана после с колата

            Коментар


              #7
              аз искам да я направя ретро автомобил и за тва

              Коментар


                #8
                XAMCTEP4O написа:
                AS ISKAM DA SI KUPQ TAKAV FIAT NO NEMOGA DA SI NAMERQ MOJE LI DA MI POMOGNETE Аз искам да си купя такъв ФИАТ, но немога да си намеря може ли някой да ми помогне Пиши на кирилица
                Потърси из форума,мисля, че около 3-4 месеца назад някаква мацка предлагаше 1800 на около 36 хил.км.За всеки случай провери и във форума на дир.бг.Успех!!!!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  http://mobile.bg/perl/main.cgi?topme...=detailsето един които се продава за 400 лв

                  Коментар


                    #10
                    ..

                    Имах честа да притежавам такъв на реални 38 000 км. Това беше през есента на далечната 1992-ра.. Оттогава следите му се губят..Много лъчезарен автомобил!!!

                    Коментар


                      #11
                      Фиат 1300&1500 купувам

                      icecool от каде е тва Фиатче горе долу запазено ли е

                      Коментар


                        #12
                        За тези модели се намира все-още всичко по ск. кутии. ходова част, двигател , диференциал в Бьлгария, а по купето - в Сьрбия

                        Коментар


                          #13
                          линк

                          Я да погледнем тук - http://www.fiat1500.com.ar/

                          Коментар


                            #14
                            XAMCTEP4O нямам представа просто видях обявата и се сетих че тук някои турсеше

                            Коментар


                              #15
                              Здравейте колеги,някой продава ли части за фиат 1300 или 1500 може и цял.Поздрави!
                              AUDI 1.8T 150hp;Fiat BRAVO 1.4 12v 82hp; Fiat 1300 1964 65hp

                              Коментар

                              Working...
                              X