Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v - drag

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v - drag

    пичове от гонката с is-ката ме разобедихте но аз продължавам да си търся някой за един старт.вчера получих оферта за гонака със celica.този път офертата е с 100 лева по малко.честно да ви кажа че победа над bmw-то е по реална от тази над celica-та,поне според мен.искам да ме посъветвате дали да си дам парите или да се пробвам да ги взема.разправят че момчето е направило доста мангизи от стартове на военна рампа и то се с фиатове 1.6.какво ще кажете.

    #2
    аз не бих .. но аз съм се дърпал 2 пъти и то случайно и нищо не разбирам. Все пак селиката си е внушително купе http://carfolio.com/search/results/?...fset=40&num=20
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      като гледам оборотомера му е до 9000 об.мин. колега като гледам и ти си 1.6 16 .хайде да си направим един старт.

      Коментар


        #4
        ако си навит, пиши.

        Коментар


          #5
          !

          superfiat написа:
          като гледам оборотомера му е до 9000 об.мин. колега като гледам и ти си 1.6 16 .хайде да си направим един старт.
          Абе колега, момчето е от Варна/ Велико Търново. Малко ти е далечко А за тая селика няма смисъл. Много зависи от състоянието на колата и УМЕНИЯТА на шофьора. Аз с моето тежко купе съм дърпал алфа 145 144коня на старт с кола и.....Така че не е важно колко натискаш газта, влияние имат пътната обстановка, моментното състояние на автомобила и още 1332434неща. Ама щом ти се рискува давай! Според мене за да ти предлага, не е напразно. Имай едно на ум
          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

          Коментар


            #6
            драг

            абе верно ли тази тойота е само 880 кг,поне толкова про4етох 4е е То ако е така няма смисал,да се пробвате,пък и за 400 метра и дават 17.9 сек,което е много добре.
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              вярно е, много е лека

              Коментар


                #8
                superfiat написа:
                ако си навит ,пиши.
                аз ли ?? не мерси, 1во съм загубен 2ро не обичам да юркам колцата :D а съм се дърпал на центъра на варна с едно пежо 205 пълно с хора в 2 през ноща и ме изяде, точно защото не обичам да я настъпвам
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #9
                  Говориш за 16V...нямаш много шанс, развъртат се бързо.На 20 лв. се хвани, ако ти е първа гонка, пък и се пробвай по часовник на 400м колко ще направиш и тогава ще си прецениш.Кажи му да се пробва с 1.6 TS от алфа...то пак е 1.6!Може и с 1.7 боксер....
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Re: fiat bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v drag

                    superfiat написа:
                    пичове от гонката с is-ката ме разобедихте но аз продължавам да си търся някой за един старт.вчера получих оферта за гонака със celica.този път офертата е с 100 лева по малко.честно да ви кажа че победа над bmw-то е по реална от тази над celica-та,поне според мен.искам да ме посъветвате дали да си дам парите или да се пробвам да ги взема.разправят че момчето е направило доста мангизи от стартове на военна рампа и то се с фиатове 1.6.какво ще кажете.
                    Ей голям мерак да си дадеш парите на вятъра :D Поне ако ще правиш такива стартове се пускайте за две победи от три старта, че иначе една микро грешка може да ти струва метри.Аз ако бях на твое място щях да си дам да ми пипнат мотора за няколкостотин лв, вместо да ги губя по залагания
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      #11
                      Re: fiat bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v drag

                      ici написа:
                      superfiat написа:
                      пичове от гонката с is-ката ме разобедихте но аз продължавам да си търся някой за един старт.вчера получих оферта за гонака със celica.този път офертата е с 100 лева по малко.честно да ви кажа че победа над bmw-то е по реална от тази над celica-та,поне според мен.искам да ме посъветвате дали да си дам парите или да се пробвам да ги взема.разправят че момчето е направило доста мангизи от стартове на военна рампа и то се с фиатове 1.6.какво ще кажете.
                      Ей голям мерак да си дадеш парите на вятъра :D Поне ако ще правиш такива стартове се пускайте за две победи от три старта, че иначе една микро грешка може да ти струва метри.Аз ако бях на твое място щях да си дам да ми пипнат мотора за няколкостотин лв, вместо да ги губя по залагания
                      и ти си прав,но моторчето ми е на 87000 километра и не искам да го барам.като му взема здравето ще се прави нещо

                      Коментар


                        #12
                        За това http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/11047.html ли става въпрос?
                        BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          Re: fiat bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v drag

                          superfiat написа:
                          пичове от гонката с is-ката ме разобедихте но аз продължавам да си търся някой за един старт.вчера получих оферта за гонака със celica.този път офертата е с 100 лева по малко.честно да ви кажа че победа над bmw-то е по реална от тази над celica-та,поне според мен.искам да ме посъветвате дали да си дам парите или да се пробвам да ги взема.разправят че момчето е направило доста мангизи от стартове на военна рампа и то се с фиатове 1.6.какво ще кажете.
                          бе батка да нямаш пари в излишак , се гелдаш за пари да се гониш
                          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                          Коментар


                            #14
                            Re: fiat bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v drag

                            Grisha_bravo написа:
                            бе батка да нямаш пари в излишак , се гелдаш за пари да се гониш
                            Гриша,докато аз се чудя как да му го напиша ти си го постнал :D Колега я обясни защо всички гонки които ще си уреждаш са за пари Тука повечето колеги практикуват различни видове дръпки за спорта и тръпката ,а не за пари.Лично на мене ако ми дава пари за гонка съм пас,според мене хазарта няма място в моторните спортове.
                            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                            Коментар


                              #15
                              по яко е да го правиш за удоволствие от колкото за париии
                              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X