Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MG 160TF срещу Пунто HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    MG 160TF срещу Пунто HGT

    Залагайте.
    Bravo 2.0 20V
    Tipo 2.0 16V SediciValvole

    #2
    ????????
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      MG-то нема шанс. до 100км/ч пунтото е с повече от сек по-бързо и с около 20 к.с. отгоре.просто за сток коли, не знам за какво ги пускате тия теми - нема сми.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        Абе 160 коня е МГ-то.Пунтото е 131.Не си в час явно.
        Bravo 2.0 20V
        Tipo 2.0 16V SediciValvole

        Коментар


          #5
          !

          BULLDOG написа:
          Абе 160 коня е МГ-то.Пунтото е 131.Не си в час явно.
          А каква е идеята на темата? Щото май повечето не те разбрахме...
          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

          Коментар


            #6
            Буллдог е професор - има ли тема w коqто не си даwa вещотто мнение-тапакЗа това си мнение би трябвало да получиш предупреждение, особено за последната дума.Не си получил само защото не сме го видяли. Ще следим изявите ти за в бъдеще.Модераторски екип на fiat-bg.org
            FIQT PUNTO GT

            Коментар


              #7
              Не ме предизвиквай.Казвам го учтиво засега.И без това си паднал не желая да те мачкам.Унизително е за мен.Ти с един елементарен пост не можеш да се оправиш,което ми говори много за теб и скромите ти възможности във всички области,дори и с жените.
              Bravo 2.0 20V
              Tipo 2.0 16V SediciValvole

              Коментар


                #8
                BULLDOG написа:
                Абе 160 коня е МГ-то.Пунтото е 131.Не си в час явно.
                е, са ти па чак да не съм у час - не си написъл недвусмислено модела - стори ми се че става въпрос за 1600цц MG. но не виждам смисъл да се сравняват толкова различни коли (като мошност, тегло, клас и т.нт...)
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  BULLDOG написа:
                  Не ме предизвиквай.Казвам го учтиво засега.И без това си паднал не желая да те мачкам.Унизително е за мен.Ти с един елементарен пост не можеш да се оправиш,което ми говори много за теб и скромите ти възможности във всички области,дори и с жените.
                  Тука ние из делиормана сме явно баяджа назаде с "матриала" Кажете ми моля ВИ каква е тази кола MG 160 T.....Напишете ми цялата марка нещо американско ли е , какви кубици, компресори, турбини има ли
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    #10
                    Колата се произвежда в Англия няма турбини компресори и др.Обаче кубатурата мисля, че е 2000, но не съм сигурен Иначе, като фаца е много готина :D

                    Коментар


                      #11
                      Колата е 1.8 представи си Порше кабрио,само че съвсем малко по мъничко и доста по евтино.Задно предаване,двигател отзад,по скоро централно разположен.
                      Bravo 2.0 20V
                      Tipo 2.0 16V SediciValvole

                      Коментар


                        #12
                        http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...mber=1Това е количката :D

                        Коментар


                          #13
                          мотора е 1,8 турбо, 160к.с. на ровър. има и с мотор 1600 к.см. за койото първоначално мислех, че става въпрос.
                          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                          Коментар

                          Working...
                          X