Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за подфорумите .. или субфоруми или ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за подфорумите .. или субфоруми или ...

    няма да пиша предложение за увеличаване а обратното за намаляне ...имам предвид че да си го кажем честно някои от форумите са малко в повече и се припокриват като приложение ..."хайде да си премерим конете" спокойно може да отиде като главна тема (закачена) в "тунинг" ..."пътна обстановка" сама говори за себе с броя постове и теми ... просто ако е толкоз важно, да мине като главна прикачена тема примерно нейде из общите форуми ... "общи приказки" примерно ...същото е положението за "моторни спортове" и "ретро" ... пак могат да отидат в тунинг частта ... така и така гледам е сетъпнато да се показват по голям брой теми на листинг на форум ..."истории" и "общи приказки" пак е излишно да има два суб форума ...спокойно могат да са на едно ... като в тях спокойно да влязът "интересни снимки" като главна тема ...долу "нещо смешно" са си направо излишни )където искаме да си лафим да е в един форум ... каква е идеята да се нацепят така ... нито е юсър френдли нито има няква кардинална обосновка ..."евъргриин" явно не работи като формула ... пак спокойно който иска да окачи нещо идентично като проблеми за марката може да стане на главна тема в консултации ... тва за спирачките и то е на същия хал ...чисто тематично могат да се слечт голяма част от форумите ... много по удобно да влизаш на малко места с много инфо от колкото на много и да търсиш като изоглав ... скрола ще се намали на целия форум и без тва не е кой знае колко многоброен ... инфото ще е групирано.линка с които маркираш като прочетени всички форуми трябва да е долу ... няма да разяснявам защо то си е логично )са ... принципно е хубаво да се прегледа целия раздел консултации ... защото ми се струва че той чак толкоз подфоруми не са му нужни ... аз като лаик от към ремонтите не мога да дам кардинално предложение кое къде и защо там но ми се струва че ще налучкам поне два подфорума които спокойно могат да минат в един ... мойто предложение там е"консултации" първопосле за газовите хави ..."авто електроника"тунингмагазините ...останалите си флизат в консултации спокойно ...кво ше кажат останалите принципно ?поздрави :D
    :: Show me some Madness ::

    #2
    принципно да! просто напоследък се нароиха излишни под...подфорумчета, което според мен не е нужно и дори затруднява ползването. например форумите ИТАЛФЕСТ може да отиде в Срещи и мероприятия, Истории, Интересни Снимки, Пътна обстановка, Ретро, Смешни снимки, Смешни Стории да са главни теми във Общи приказки, Хайде да се премерим конете в ТУНИНГ и т.нт. .... абе общо взето няма да е излишно да се вложи малко систематичност в подхода, за да може форума да е по -щсер френдли дето вика колегата.
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      да разбирам ли че друг не го притеснява това и че модераторите смятат за ок подредбата в момента или просто сме свидетели на поредните фактологии от типа - "я па тоя акъл ше ни дава" ... и даже не се коментира от никой ...много странно
      :: Show me some Madness ::

      Коментар


        #4
        Мислех да не пиша ... ама - и мен не ми харесват някои от темите и подредбата .... но мисля че това трябва да се обсъди на по-широко ниво и да се вземе някакво решение ...А и преструктурирането на форума ще отнеме малко /условно/ време .... и труда на един или няколко човека .... а и форума не може да е неактивен /оффлайн/ през това време ....Така че темата трябва да се обсъди сериозно .... а, Мите?
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          ами то кое може да е по-широко ниво от целия форум... но като гледам интереса към темата може пък другите да си харесват подребата такава каквато е. ако не е така нека драснат какво мислят, за да може админите и модераторите на база тези мнения да направят нужните промени....
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            "Смешни снимки", "Интересни снимки" и "Смешни истории и други такива" може да се ориентират като подраздели на "Общи приказки" да речем.

            Коментар


              #7
              И аз съм ЗА, прекалено много се утежни форума с тези подфоруми, няма нужда от тях, дано админите да приемат предложението за промяна сериозно и да направят нужните промени. И за да ги улесним предлагам да бъде изложен най-добрия вариянт за сливане на подфорумите и ако админите го одобрят... да се работи по въпроса.

              Коментар


                #8
                Е аз определено не съм за сливането на теми/форуми ... но още незнам как стои технически въпроса с форумите и подфорумите ... като го разуча ще пиша ...
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  ivo написа:
                  Е аз определено не съм за сливането на теми/форуми ... но още незнам как стои технически въпроса с форумите и подфорумите ... като го разуча ще пиша ...
                  ем поне кажи защо ... може аз да бъркам може и друго да е ... аз изказах мнение защо трябва да са малко форумите и в момента НЕ е добре така ... принципно квото си реши управата ... но ако е кофти измислено и е нямалоо кой знае какви идеи какви да са форумите винаги може да се погледнат други подобни ...нали знаеш че ако кажеш НЕ ... без да е поне ясно с предистория защо ... малко е като да не кажеш нищо :Dако е технически въпрос някакъв ... интересно какъв еае поздрави :D
                  :: Show me some Madness ::

                  Коментар


                    #10
                    snaker, ако боцнеш една анкета, за това дали има нужда от посочените или подобни промени, може би ще има по-голям резултат....може колегите да ги мързи да поства теми за такива малки проблеми....
                    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                    Коментар


                      #11
                      ivo написа:
                      ... но още незнам как стои технически въпроса с форумите и подфорумите ... като го разуча ще пиша ...
                      Та въпроса стои така: Може да има основна тема/категория-както е описана в админ панела на форумите от тип phpbb(какъвто е нашия)/ и на нея под теми /форуми/ - така че нивата на разделение могата да са само две ..... така както се виждат на главната страница на форума ..... а вече по- надолу са мнения/теми/ .... така че това е от техническа гледна точка .... а другото - как ще бъдат направени в нашия форум - това може да го реши само събрание на форума/клуба .......
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар


                        #12
                        charlie написа:
                        snaker, ако боцнеш една анкета, за това дали има нужда от посочените или подобни промени, може би ще има по-голям резултат....може колегите да ги мързи да поства теми за такива малки проблеми....
                        charlie ... съгласен с анкетата но това което предлагам е малко глобално као промяна ...обаче като гледам интереса е слаб и съответно на мене ми е все тая ...поздрави:D
                        :: Show me some Madness ::

                        Коментар


                          #13
                          Що да е слаб ве Snaker . Просто явно във форума няма много професионалисти ,като теб и ivo та за тва. Повечето сме юзъри дето са се базикали с програмки от рода на WebDworf и др подобни инцидентно ,колкото за обща култура. А ако започне сабиране на мнения - коя тема в коя да иде ...... :P .... абе вариатите са крайно число ...ама не е от малките :P А че има нужда - спор няма. Много се ...обозяса форума и вече без търсачката сме заникъде.
                          Fiat Tipo 1.6 DGT dvuvalkata

                          Коментар


                            #14
                            Лично аз ползвам и постоянно преглеждам само три раздела:консултацииавтоелектроникагазови уредби -------въпреки че нямам газова.И ако тия раздели са най отгоре ще ми е много по удобно.И според мен много се разточиха подразделите.Все пак както решите просто си казвам моето мнение.
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар

                            Working...
                            X