Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бързо инфо за ел.стъклата и алармата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    бързо инфо за ел.стъклата и алармата

    абе тая хава нормална ли е ...стъклото на шофьорското място като го натиснеш и задържиш то си се вдига или сваля самичко докрай ...а от другата страна стъклото не е така ами трябва да задържаш бутона.и някой ако знае да препоръча къде да отида да ми пренастроят малко алармата ама да не да тръгнат да ми вадят половината кори по колата за да видят кой кабел за какво е че тука ходих при едни пишман майстори дето като взеха да ми говорят кво ше махат и викам - ми направо да ви дам да я разглобите цялата че да я поизчистя и да и сменя някои важни възлови компоненти !! двигател примерно ... КУПЕТО направо - тай и тай ше махаме вратите и тавана ... !!поздрави :D
    :: Show me some Madness ::

    #2
    Re: бързо инфо за ел.стъклата и алармата

    Snaker написа:
    абе тая хава нормална ли е ...стъклото на шофьорското място като го натиснеш и задържиш то си се вдига или сваля самичко докрай ...а от другата страна стъклото не е така ами трябва да задържаш бутона.
    Така е при някои модели - примерно при моята си е точно така ....
    Snaker написа:
    и някой ако знае да препоръча къде да отида да ми пренастроят малко алармата
    А къде е слагана алармата - където иди там ... ако е така дошла - в някой по- ... сервиз ..но колегите от софия да кажат ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Re: бързо инфо за ел.стъклата и алармата

      ivo написа:
      Snaker написа:
      абе тая хава нормална ли е ...стъклото на шофьорското място като го натиснеш и задържиш то си се вдига или сваля самичко докрай ...а от другата страна стъклото не е така ами трябва да задържаш бутона.
      Така е при някои модели - примерно при моята си е точно така ....
      Snaker написа:
      и някой ако знае да препоръча къде да отида да ми пренастроят малко алармата
      А къде е слагана алармата - където иди там ... ако е така дошла - в някой по- ... сервиз ..но колегите от софия да кажат ....
      мерси колега ...ми проблема за алармата е че май тъй е дошла от италия ... не си спомням вече какво ми каза момчето дето ми я продаде ...имам си италянска карта за тамошен сервиз за аларми майтап ... зема да отскоча до италия лииии ?та некой ако знае тука в СФ ?
      :: Show me some Madness ::

      Коментар


        #4
        Re: бързо инфо за ел.стъклата и алармата

        Snaker написа:
        имам си италянска карта за тамоше сервиз за аларми майтап ... зема да отскоча до лииии ?
        Приятелката ми е преводач от италиански ... ако случайно тръгнеш - обади и се .....
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          Re: бързо инфо за ел.стъклата и алармата

          ivo написа:
          Snaker написа:
          имам си италянска карта за тамоше сервиз за аларми майтап ... зема да отскоча до лииии ?
          Приятелката ми е преводач от италиански ... ако случайно тръгнеш - обади и се .....
          ти тъй го каза - май искаш да са оттървеш !!! :D :D :D
          :: Show me some Madness ::

          Коментар


            #6
            Re: бързо инфо за ел.стъклата и алармата

            Snaker написа:
            ivo написа:
            Snaker написа:
            имам си италянска карта за тамоше сервиз за аларми майтап ... зема да отскоча до лииии ?
            Приятелката ми е преводач от италиански ... ако случайно тръгнеш - обади и се .....
            ти тъй го каза - май искаш да са оттървеш !!! :D :D :D
            Май се оляхме ама .... нека лаф да става .... В никакъв случай .... особено в момента - като е две в едно .... - предполагам ме разбра .... ако не ... ще поясня ....
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар

            Working...
            X