Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Галерията с аватарите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Галерията с аватарите

    Понеже съм доста "скъцан" в туй отношение и не мога да си направя сам, моля захранете Галерията с Аватарчета.И аз искам .
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Re: Галерията с аватарите

    Mitko написа:
    kiro_of_the_day написа:
    Понеже съм доста "скъцан" в туй отношение и не мога да си направя сам, моля захранете Галерията с Аватарчета.И аз искам .
    МоОга да заредя там досега качваните аватари и да си избереш
    Съгласен! :D Има доста и то готини. Ама класиката ще е да си шибна едно Типо.Благодаря предваритерно, пък и мисля, че има и други като мен, нали?
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      kiro_of_the_day, какво означава "скъцан"?? Със всяка една фото-програма можеш да си направиш аватар според желанията... Иначе, пиши в google: fiat tipoЩе ти изведе хиляди картинки от които можеш да си направиш динамичен аватар.
      1997 Brava 1.6, 16V

      Коментар


        #4
        Явно във форума всички са компютърни специалисти, щом темата не е "съживявана" толкова време.Аз не съм такъв и за това имам въпроси:-ще има ли галерия с аватари от където такива като мен да си изберат?-има ли някой "безсребърник",който да ми направи желания от мен аватар?-защо когато икам да отговоря с цитат, при мен мнението на което отговорям, не е повдигнато и заградено, а е "на куп" с моето, къде бъркам или какво не правя както трябва?чичо Нено
        Fiat Punto 1,1- 1996г.
        газ-бензин , "Lovato"

        Коментар


          #5
          Ще се опитам да ти помогна и отговоря на въпросите ти.Относно тази галерия с аватари нищо не мога да кажа,тази идея явно я е имало преди 3 години.Какъв аватар искаш да си направиш?За цитирането,ако използваш бутона "Цитат",който е горе в дясно на мнението,което искаш да цитираш,просто продължаваш да пишеш след това,което ще ти се появи в полето за писане на мнение.

          Коментар


            #6
            peho написа:
            Ще се опитам да ти помогна и отговоря на въпросите ти.Относно тази галерия с аватари нищо не мога да кажа,тази идея явно я е имало преди 3 години.Какъв аватар искаш да си направиш?За цитирането,ако използваш бутона "Цитат",който е горе в дясно на мнението,което искаш да цитираш,просто продължаваш да пишеш след това,което ще ти се появи в полето за писане на мнение.
            Ползвам бутона "цитат" и виж какво се получава.Явно нещо не съм разбрал, или греша.чичо Нено
            Fiat Punto 1,1- 1996г.
            газ-бензин , "Lovato"

            Коментар


              #7
              Neno Er написа:
              peho написа:
              Ще се опитам да ти помогна и отговоря на въпросите ти.Относно тази галерия с аватари нищо не мога да кажа,тази идея явно я е имало преди 3 години.Какъв аватар искаш да си направиш?За цитирането,ако използваш бутона "Цитат",който е горе в дясно на мнението,което искаш да цитираш,просто продължаваш да пишеш след това,което ще ти се появи в полето за писане на мнение.
              Ползвам бутона "цитат" и виж какво се получава.Явно нещо не съм разбрал, или греша.чичо Нено
              Това е странно.С интернет експлорър ли си?п.п.Забележи че аз цитирах твоето мнение и всичко си излезе както трябва.

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  deadairplane написа:
                  Пробвай да сложиш по една пауза между началото на цитираното мнение и служебните символи преди него и след това между края на мнението служебните символи за край на цитата ........
                  Пак не става,ако си изтрие бисквитките дали би имало някакъв ефект При мен се беше получило нещо подобно и не се оправяше,но като набрах служебните символи от клавиатурата,а не да ползвам някой бутон и стана.

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      deadairplane написа:
                      peho написа:
                      Пак не става,ако си изтрие бисквитките дали би имало някакъв ефект При мен се беше получило нещо подобно и не се оправяше,но като набрах служебните символи от клавиатурата,а не да ползвам някой бутон и стана.
                      Проблема не е в бисквитките. И двамата го виждаме на собствените си машини, използвайки собствените си браузъри със собствените си бисквитки, и на мене ми се е случвало такова нещо. Просто редактирам и като сложа по една пауза се оправя, и с емотиконките се случва. ПС: @Neno Er а програмните кодове във настройките на профила включени ли са ти?Иди на "Винаги разрешавай BBcode" и го включи това ще оправи проблема.
                      Друго си е да се консултира човек с умни хора .Ето резултата.Много благодаря.чичо Нено
                      Fiat Punto 1,1- 1996г.
                      газ-бензин , "Lovato"

                      Коментар


                        #12
                        А относно аватара, и аз съм "безсребърник".Пиши ми на лични как искаш да изглежда аватара ти и ще го имаш

                        Коментар


                          #13
                          Въпросът с аватара-решен.Благодаря на всички които ми помогнаха и най-вече на deadairplahe, peho, immortal.чичо НеноП.П. Много ви "засукани имената" момчета.
                          Fiat Punto 1,1- 1996г.
                          газ-бензин , "Lovato"

                          Коментар

                          Working...
                          X