Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отказа ми задната на Уно-то Ебасиии и кефа...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отказа ми задната на Уно-то Ебасиии и кефа...

    Точно ще паркирам и край отказа задната, а познайте как се бута нагоре по байр.... ту я има, ту я няма, що е туй, ко става. Моля дайте инфо.

    #2
    не иска да влиза или влиза и не тръгва назад?

    Коментар


      #3
      не влиза изобщо давам 1-2-3-4-5- и задна отказва да влезе мъча я натискам ма не става все едно нямам задна, днеска пък влезе като по чудо...какъв е проблема, моля кажете да знам как да го опрая.

      Коментар


        #4
        Може да са доста неща, но сигурно самата задна се е прецакала и нещо в скоростната кутия не е в час.Може и да са други работи, ама вместо да гадаеш отивай на сервиз и ще ти кажат за нула време какво му е на Уно-то

        Коментар


          #5
          Не си спомням при Уното как е задна...като на типо, фиктирана или като на Пунто, с дръпване на пръстен?Имал съм проблем с Пунто и беше жилото към тоя пръстен...Ако е като на Типо, вероятно щангичка ти се е откачила, погледни отдолу, точно под скоростния лост.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            GTipo написа:
            Не си спомням при Уното как е задна...като на типо, фиктирана или като на Пунто, с дръпване на пръстен?Имал съм проблем с Пунто и беше жилото към тоя пръстен...Ако е като на Типо, вероятно щангичка ти се е откачила, погледни отдолу, точно под скоростния лост.
            Бате, ако беше щангата нямаше да иска да му включи нито една скорост, щото щангата е една на Уно-то е надясно и назад до 4-та.

            Коментар


              #7
              Трябва да са повече от една. Трябва да е лостова система, само съм я виждал, не съм разглобявал и може да греша. Би трябвало във скоростната кутия да има палец, който да се натиска за да можеш ад включиш задна...при по-високи обороти от...еди какви си ...да не можеш да я включиш. Вероятно е от там, само предположение.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Аз имам Уно и знам как е от скоростния лост тръгва една щанга и после не помня мисля, че на две се разклоняваше. Ми нека пича да погледне отдолу да проследи щангите и всичкото му там и ако няма виден проблем нека иде на сервиз и да му погледнат скоростната кутия.

                Коментар


                  #9
                  Значи ходих и казаха, че кутията ми е за смяна...ужас .. казаха, че може и така да се кара, но скоростите ще започнат да се губят или да не влизат сега съм поръчал от Германия и я чакам да дойде, но ако излезе нещо тук супер

                  Коментар


                    #10
                    Бате ти луд ли си, как ще си поръчваш нова бе, намери си втора ръка.

                    Коментар


                      #11
                      Далаверка съм завъртял, няма са ухарча, само ще кажа, че е двуцифрено число :D имам връзчици

                      Коментар


                        #12
                        Абе, да попитам аспуха ми е пукнат на две места смисъл на пукнат, а дупчици има.Как да ги оправя?? Помагайте.

                        Коментар


                          #13
                          Брат ми или си купуваш някъв накраиник или отиваш някъде в някой сервиз и за 5 лева ще ти го заварят няма друг начин.

                          Коментар


                            #14
                            Аз имам и други проблеми с колата, че чак не ми се мисли верно не ме бива в автомонтьорството не му разбирам много, но от тук от там научавам нещо, да знаете къде се намира добър тапицер, че тавана ми трябва са тапицира няма слагам снимки, защото честно ще умра от срам ужас е. Мислех сам да го направя, но ме посъветваха на тапицер да отида, аз съм от Русе и ако има в околноста някой тапицер, който знаете казвайте

                            Коментар


                              #15
                              имам скоросна от 1.5 здрава ако ти стане пиши ЛС

                              Коментар

                              Working...
                              X