Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Направих сефтето за годината ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Направих сефтето за годината ....

    преди 2 часа на идване за работа ме удари един.... леко, без серизони щети... не ме видял, и тръгна да излиза на улицата от спряло положение и бам - в мен ... дясна задна врата - хлътнала яко, и предна дясна одраскана... абе сефте - за трети път за три месеца, баси курбан ще давам ей!!! да знаете, всички са поканени, след около месец някъде на прословутата вила...

    #2
    Re: Сефтето

    Mitko написа:
    За курбана съм на линия, ама ако се налага да помагаме и с тенекеджия.
    е аз имам един под ръка, но все пак мерси...а вратата дали да я изчуквам, или да взема на старо от италианеца, как мислите?то зависи и какви пари ще излезе и едното и другото, но ми се вижда много мека ламарината - сега като я пипам, навън навътре все едно е лист хартия....

    Коментар


      #3
      мене ме удариха от ляво и двете врати ,задната не беше много но предната беше хлътнала бая,един се опита да я изчука китоса и т.н. но се напука кита и купих една втора употреба пълен комплект с ел.джам за 35 лева.Спорд мен е по добре да вземеш друга

      Коментар


        #4
        И аз ....

        В неделя 09.01.05 - един заспал с колело се опита да завие през мен както си карах .... добре че се размина само с ужулвания момчето че иначе ядове ... / МРАЗЯ ГИ КОЛОЕЗДАЧИТЕ И ТАКСИДЖИИТЕ!!!!! / Но на мен не ми се размина леко - двете врати одрани зло - почти до лаларината .... но вчера я закарах на майстор .... А по въпроса за изчукването - всичко зависи от: 1. дълбочината на удъра 2. майстора ..... :D
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          Еее как така бе човече!!! Добре че няма по сериозни щети! Важното е да не се стига до по сериозни инциденти...всичко друго се оправя с малко, или малко повече пари!

          www.bmwpower-bg.net

          Коментар


            #6
            Re: И аз ....

            ivo написа:
            В неделя 09.01.05 - един заспал с колело се опита да завие през мен както си карах .... добре че се размина само с ужулвания момчето че иначе ядове ... / МРАЗЯ ГИ КОЛОЕЗДАЧИТЕ И ТАКСИДЖИИТЕ!!!!! / Но на мен не ми се размина леко - двете врати одрани зло - почти до ламарината .... но вчера я закарах на майстор .... А по въпроса за изчукването - всичко зависи от: 1. дълбочината на удъра 2. майстора ..... :D
            Абе да ти кажа, че един заспал се опита да завие през мен, аз бях с колелото, и добре че беше жена му и детето иначе щях да му направя главата мека!!! Колоездачите и пешеходците са с предимство! То преди няколко месеца на един колоездач му размазаха мозъка по асвалта, че сега ме е страх да карам колело по улиците! Извинявай за тона, но още се дразня като се сетя само какво щеше да се случи с мен...

            Коментар


              #7
              Напълно съгласен съм с nas (TM)!!! Винаги пешеходците и колоездачите са с предимство....защо?...само защото нямат маааалко повече коне в двигателя!!! :D [/quote]

              www.bmwpower-bg.net

              Коментар


                #8
                ПРАВИЛА ЗА ДВИЖЕНИЕ!!!

                И аз ще говоря на малко по-висок тон:Мисля, че си има правилник за движение по пътищата, където са казани правата и задълженията на всички участници в движението. А ПЕШЕХОДЦИТЕ и КОЛОЕЗДАЧИТЕ да не си мислят че имат само права!!!! Е пешеходец съм, колоездач не съм, но винаги съм се съобразявал с правилника и не пресичам където ми падне - има си място за това !!! Както и място за движение на колкездачите !!!!
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  Е има правила, но къде да си карам колелото лятото???По тротоарите спрели коли, по улиците движещи се коли, по парковете гладни кучета.....Просто и едните и другите трябва да са по-внимателни и да се съобразяват
                  Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                  Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                  Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                  Коментар


                    #10
                    Ivo, с теб съм!Незнам как е в другите градове, но специално в Сливен по по-големите булеварди си има и алеи за велосипедисти (тротоар, алея за велосипедисти, градинка, ограда, платна за движение на автомобили) но много се дразня, като при такава алея някой пенсия(и не само) с колело кара по платното за движение. Айде, когато няма такава алея, как да е (по закон - на до 1 м от бордюра), ама като има... И като падне пред тебе, да се чудиш да спираш ли, да го газиш ли. Иде ми някой път да сляза и да му набия кофата. А още повече ме дразнят майки с бебешки колички при същата ситуация. Първо, не пресича където трябва, ами където си иска, второ - поради оградата не може да прехвърли количката и я бута по платното за движение. После шофьорите им били виновни....

                    Коментар


                      #11
                      хора коарам колелото повече от колата си и мога да ви кажа че мразя всички автомобилисти докат съм на него какво толкова ще им стане ако спрат и ме изчакат да мина или да си направя маневрата нали си седят не удобна седалка на топло слушат си музика и не се потят или изразходват сила... вие си нямата и напредстава колко пъти са ме бутали разни ненормално но винаге се стремя да се опазвам... ВНИМАВАЙТЕ ако видите един висок леко хилав с черна коса и на койот колелото ми е с толкова ниска седалка че едвам върти педалите

                      Коментар


                        #12
                        Със всичко съм съгласен с изключение на майките с колички кадето и да пресичат винаги има давам предимство се пак трябва да има уважение по улиците не само на моторизираните ами и на пешеходци колоездачи и пияни чичковци :D :D :D :D
                        Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                        Коментар


                          #13
                          То винаги им се дава предимство на майките с количките, по този въпрос спор няма - алтернативата не е за споменаване дори. Но пък ми се е случвало да бия зверски кучките и едва да спирам заради майка, която съвсем целенасочено и умишлено (дори я видях, че погледна към светофара) тръгна да пресича на червено с количката си бул. Малинов в Младост. Беше лято, прозорците бяха отворени, няма име с което да не я нарекох и всичко чу. И не съжалявам. Правилата трябва да се спазват.
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            Бляххх... От де я изровихте тази тема?!?!??!?????
                            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                            --- в сърцето завинаги... ---
                            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                            Коментар


                              #15
                              Sandeto написа:
                              Бляххх... От де я изровихте тази тема?!?!??!?????
                              археолози

                              Коментар

                              Working...
                              X