Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко повече информация за Уно турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко повече информация за Уно турбо

    Здравейте, колеги искам да ви попитам за малко повече информация за уно турбо.Сполучливи ли са наистина ли вървът толкова доволно колкото всеки говори?Заслужава ли си да се дадът около 2 бона за тая кола?Мерси предварително.

    #2
    2 бона за такава кола, ако даваш трябва да е перфектна и понаправена! Все пак говорим за кола на 20 години. Последната която се продаде в Тунинг.бг се даде за 750 лв.
    KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
    Land Rover Discovery 2.5TD '94
    EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
    EX: Fiat Regata 1.7D '84

    Коментар


      #3
      Ми бате колата е кърпена и няма забележки. 91 година е. турбото е надуто на 1 бар. около 140 коня е.Аз имам Уно, ама е 1000 кубика. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=28221Дай мнение.

      Коментар


        #4
        уно

        За мен тея пари са много. Уно-то изглежда добре, но все пак колата е на 17 г.
        uno-1.5i понто 1.2i

        Коментар


          #5
          Значи колегата преди мен ти го е казал. Това за което аз ти споменах също беше много добро и с много готини джанти. Цена над 1500 лв. е нереална за такава кола. И имай предвид, че вземеш ли я си е вечно твоя. А въпросното Уно се продава, вече една година из форумите. Това не значи, че не е хубаво, а говори за реалността около цената му. Едно момче си докара преди няколко месеца от Италия Фиат Купе Турбо и с регистрации всичко му излезе 3000 лв.
          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
          Land Rover Discovery 2.5TD '94
          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
          EX: Fiat Regata 1.7D '84

          Коментар


            #6
            w

            С ваша помощ и на родителите ми осъзнах колко много може да се набутам с толкова пари.Това ми е мечтата Уно турбо, ама казах му на момчето, че са доста пари той ми каза, че имал оферта, ама аз съм си знаел каза, че колата е докарана от Швейцария 2004, карала го е жена и той го има по-малко от година може би изспускам доста добър шанс, ама нищо ще си карам мойто уно и това е.

            Коментар


              #7
              Re: w

              То па коя ли бегачка не е карана от жена! Кви са тия жени да карат такива коли не знам. И много бързо му се е нарадвал, той от една година го продава. Ако си навит да даваш толкоз пари, поне вземи Пунто ГТ. Ще дадеш хилядарка повече ма вече си е колица и има все още някаква стойност. А иначе, ако ти метне оферта за 1200лв. - 1300 лв. примерно си заслужава да го вземеш Уно-то.
              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
              Land Rover Discovery 2.5TD '94
              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
              EX: Fiat Regata 1.7D '84

              Коментар


                #8
                Re: w

                Да за толкова си заслужава, ама едва ли ще свали толкова много е в продава има едно пунто HGT за 3000 лв.

                Коментар


                  #9
                  За три бона можеш да си вземеш вървежен Фиат да :D . Затова смятам, че 2 бона за над 20 годишна кола са грешни пари...
                  KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                  Land Rover Discovery 2.5TD '94
                  EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                  EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                  EX: Fiat Regata 1.7D '84

                  Коментар


                    #10
                    и

                    Батка, защо така обсъждаш колите като не знаеш за какво става въпрос Да, колата е била на жена и затова имам документи, така че по-добре си трай. А като си такъв тарикат, айде докарай кола за 3000 лв. да се пуснеме и да видим толкова бързите коли за 3000 лв. даже, ако искаш и пари можем да сложим.

                    Коментар


                      #11
                      Re: и

                      TeMpO написа:
                      Батка, защо така обсъждаш колите като не знаеш за какво става въпрос Да, колата е била на жена и затова имам документи, така че по-добре си трай. А като си такъв тарикат, айде докарай кола за 3000 лв. да се пуснеме и да видим толкова бързите коли за 3000 лв. даже, ако искаш и пари можем да сложим.
                      Ще обсъждам каквото си искам. Ти наклон на .... няма да ми даваш! Може да ти е най-вървежна колата но не струва 3 бона защото е набор на повечето хора тука. Ако беше някаква реликва да ок, но тя не е. Това, че ти си набил много в нея, не значи, че си и качил цената. Всяко нещо си има реална и нереална цена. Както виждаш с тази нереална цена дето си дал вече близо година я продаваш. На края и ти ще стигнеш до цената на Петричката дето се даде за 750лв. Колкото и да не ти се иска да повярваш това е действителността! А за 3000лв. има доста по-вървежни коли от това Уно повярвай! :D
                      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                      Land Rover Discovery 2.5TD '94
                      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                      EX: Fiat Regata 1.7D '84

                      Коментар


                        #12
                        Вчера го видях на бояна това уно. На външен вид е ок за тея години. Ако и двг е ок, с малко пазарлъци го взимай.После ще черпиш, звука от турбото само си заслужава... :D
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          и

                          Скорпионе прав си батка извинявай, че ти давам наклон на ...... :D да по добре за 3000 лв. си вземи некоя мареа ( по възможност) комби, сложи си и газчица(или метанец) и си карай и си свиркай :D като не разбираш влезни в www.mobile.de и си свери малко данните на тия коли дето са набори колко пари струват. Излагаш се много с тия изказвания, а така като гледам не караш чисто нова кола за да кажеш че тази е на 100 години. А по между другото пак не разбрах за 3000 коя кола е по-бърза, ама явно само ти я знаеш :D :D :D :D

                          Коментар

                          Working...
                          X