Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Уно 1.3 Турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Уно 1.3 Турбо

    Продавам Уно 1.3 Турбо. Колата е 91 г. с ел. стъкла, централано с аларма, радио. Колата е изкърпена. Мотора, скоростите и турбото са в перфектно състояние- 10 компресия на всички цилиндри. Колата е напълно обслужена преди 3000 км- масла филтри всичко. По колата е правено още- генерация на 63 мм с крайно гърне, спортен филтър, буст контролер, блоу оф, други дюзи и надуто турбо на 1 бар. Колата е около 140 коня и е доста приятна за каране като в същото време е доста икономична харчи около 10 с ръчки тук там :P . Ако има още някакви въпроси питайте. Цената е около 2300 лв. с всичко написано така
    Прикачени файлове

    #2
    брат ми ето това чукане чаках лубимата ми кола уно турбо като го кажа и мед ми тече от устата.тва уно е 115 коня или как го дават по голямия талон?реални ли са тея киометри?карано ли е мн на ръчкане?и искам ама съвсем честно да ми кажеш имали и нещо на тая кола по мотора ама честно за да за знам ако го взема да си го оправя а не да не ми кажеш и след 100 км да блокира.и още нещо ако не сум вече прекалено нахален и що я продаваш тая кола не си ли доволен от нея или искаш нещо друго

    Коментар


      #3
      Уно

      Колата съм я пускал на бояна срещу Фиат Пунто гт- с чипче- отначалото ме дърпа защото не мога да тръгна после като вкарам 3 го настигам и го задминавамголф 3 2000 16V- с чип генерация колектор и още дребни модчета пак същото 1 и 2 пред мене и като включа 3 го задминавамс Октавиа РС 2000 кубика турбо 250 коня- летящ старт от 60 на 2 като тръгваме пак въртя гуми и ме взима с малко ама после съм си плътно зад него до 160-170фиат типо 2000 16V- разстрели направо му правясега се сещтам за тези ако има други въпроси питайтеКолата е с разпънка за задните бомбета

      Коментар


        #4
        УНО

        намали малко де хората за 2800 дават bravo
        uno-1.5i понто 1.2i

        Коментар


          #5
          уно

          CHAPAT карай си бравотата и си трай май никъде не съм написал колко струва браво или ....

          Коментар


            #6
            хахах

            май заядливко ще дойдеш?ще пиша квото искам и ще карам квото искам.ти си искай колкото щеш за уното някои заблуден може да се излъже да ти даде тея пари.успех
            uno-1.5i понто 1.2i

            Коментар


              #7
              Ще го земе някой келеш да го рендосва, ако е останало нещо за рендосването от това уно, състезавал се с шумахер и го дръпнал след 3-та предавка
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                уно

                Много си интелигентен направо нямам думи защо давате отношение като хем сте далече от софия хем от бояна и не сте видели как върви колата та чак коментирате

                Коментар


                  #9
                  я

                  колега спомена че си имал мн добра цена за мен искам да я чуя може и да е изгодна и да го взема уното

                  Коментар


                    #10
                    оо

                    Батка звани ми ела да те повозя, да си поговорим после и ти гарантирам че ще останеш доволен

                    Коментар


                      #11
                      у

                      Коментар


                        #12
                        много са си хубави тези фиатчета ами почти неостанаха те са като камикадзета искат диференциал с шпер пренареждане на кутията и с тези килограми е снаряд мойто го бяхме спретнали турбото му надуваше на 2 бара ама много ми гърмяха накрайниците сори за офф-а брат ама ще взема да си купя пак турбо :D
                        някой ден ша откача

                        Коментар


                          #13
                          уно

                          Колата е с нова цена 1950 лв

                          Коментар


                            #14
                            е не приятелю, защо направо не им го подариш, каккви са тия 1900 лв, моето уно го продавах за 2500, последно едно момче{от Варна} на 3000 искаше да го вземе,но имам проблеми с големия талон и не го дадох, хем е МК1, не ги слушаи тия дървени философи (говоря за колегата с бравото) на тях им е простено, защото не са изспитвали тръпката от ускорението на такава (турбо)въжки като нашите, брат сори за оффа ама не се сдържах, колата ти изглежда много добре, дръж цена, ще доиде време ще ти се молят да им го продадеш.
                            punto gt3 98'

                            Коментар


                              #15
                              уно

                              Little Bullet написа:
                              е не приятелю, защо направо не им го подариш, каккви са тия 1900 лв, моето уно го продавах за 2500, последно едно момче{от Варна} на 3000 искаше да го вземе,но имам проблеми с големия талон и не го дадох, хем е МК1, не ги слушаи тия дървени философи (говоря за колегата с бравото) на тях им е простено, защото не са изспитвали тръпката от ускорението на такава (турбо)въжки като нашите, брат сори за оффа ама не се сдържах, колата ти изглежда много добре, дръж цена, ще доиде време ще ти се молят да им го продадеш.
                              колега мисли трезво бе.тигледал ли си как вървят като цени колите последно време и аз имам уно супер е колата но и 1000лв. немога да и взема! дано колегата намери някои мераклия но се самнявам(стискам му палци)
                              uno-1.5i понто 1.2i

                              Коментар

                              Working...
                              X