Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Купе на части- 3 бр. Снимки!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Купе на части- 3 бр. Снимки!

    Фиат Купе - червено и черно, нямат шибидах, иначе си имат всичко без мотори. 15-ки оригинални без гуми - 250 лв.16-ки оригинални с чисто нови гуми - 750 лв.Червеното си има врати...Kожен салон - перфектен - 600 лв. Халогени перфектни по 100 лв.И едно Купе сив металик - засега цяло. Сивото се продава цяло:Два литра, 150 к.с.’96 годинаКожен салонЛети джанти 16ки АБСКлимаКаско до 03.0996 000 км.Масла и ремъци сменениВсичко работиИма вариант и със сиви капаци - колата така е докарана, но има капаци.Намират се в София. Тел.: 0888/522-410 - СтефанКолите са на мой приятел, така че инфо на телефона

    #2
    ...

    Има още 3 нови купета- сив металик , бордо и синьо ! :D

    Коментар


      #3
      И каква е цената на ново Купе на 0 км.?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Търся една тръбичка от климатика с оригинален номер 46464735По телефона няма да се разберем за какво става дума така че ето снимка на тръбичката (номер 10)Колата е купе 1.8 16в 97г.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            ...

            Коментар


              #7
              трябват ми амортесьори за предния капакако имаш ми прати ЛС

              Коментар


                #8
                ...

                На телефона колега ...

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Има и 2 двигателя 1,8 16В от Купе и от Барчета. То май Барчетата е 1,7 ,не съм много в час ... За това на телефона!

                  Коментар


                    #10
                    Случайно да имаш една 16-ка оригинална? Трябва ми една само (от ударено купе например)!

                    Коментар


                      #11
                      Авточасти за купето

                      Здравейте,някой може ли да ми каже къде мога да намеря авточасти за купето,по-добре втора употреба или някой да продава на части...та поне цените да са нормални?Интересуват ме по-точно-преден капак,преден фар,радиатор,предна броня и обще взето по предницата Благодаря предварително

                      Коментар


                        #12
                        На телефона... Не са мои колите!

                        Коментар


                          #13
                          Колега случайно да ти се намира предпазителя който се намира под лявата предна гума.Този предпазител от страната на ремака с ролките не подкалника.И случайно някакви капачки за джанти (50мм).
                          Bravo HGT 2.0 20V

                          Коментар

                          Working...
                          X