Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам - Blaupunkt Canberra-SD27GR

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам - Blaupunkt Canberra-SD27GR

    Ето това е плеъра - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09027306. На 3 месеца е. Перфектен без забележки с гаранция кутия книжки щипки. Както си е купен. Цената е 100лв. Веднага искам да отбележа, че плеъра няма CD, работи само с мемори карти, има AUX и RDS радио. Промоционално в цената се включва и 1GB SD карта. Плеърче за хора на които не им се занимава с CD-та и само си качват музика на картата и слушат. Също може да се слуша и от външен плеър с AUX-a. Обявата важи само за София.За връзка ЛС, ICQ 193337958, skype: ndaskalov1914Ето и снимки
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    #2
    Re: Продавам - Blaupunkt Canberra-SD27GR

    съжалявам за спама колега, но не се сдържах.с това изречение
    noriaga написа:
    Обявата важи само за София.
    се чувствам леко дискриминиран.това на шега. сега сериозно - колко му е да намериш една куриерска фирма близо до теб. все някоя ще има офис в твоя квартал. а куриерската такса по принцип се поема от купувача. пращаш с наложен платеж и това е. казвам го, защото и други твои обяви съм срещал "само за София".Успех!
    Alfa 147 JTD 115 hp
    ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

    Коментар


      #3
      Re: Продавам - Blaupunkt Canberra-SD27GR

      chandler написа:
      съжалявам за спама колега, но не се сдържах.с това изречение
      noriaga написа:
      Обявата важи само за София.
      се чувствам леко дискриминиран.това на шега. сега сериозно - колко му е да намериш една куриерска фирма близо до теб. все някоя ще има офис в твоя квартал. а куриерската такса по принцип се поема от купувача. пращаш с наложен платеж и това е. казвам го, защото и други твои обяви съм срещал "само за София".Успех!
      Колега просто съм имал разправии с куриери и не искам да ги ползвам вече. Счупиха ми едно дъно и видеокарта........, веднъж пък един келеш за една дреболия ми върза тенекия и то вместо да го продам се набутах с повече от колкото струва и върха беше веднъж като ми забавиха парите с около 10 дена а ми трябваха спешно за това не искам да се занимавам вече с куриери.
      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

      Коментар


        #4
        Re: Продавам - Blaupunkt Canberra-SD27GR

        chandler написа:
        съжалявам за спама колега, но не се сдържах.с това изречение
        noriaga написа:
        Обявата важи само за София.
        се чувствам леко дискриминиран.това на шега. сега сериозно - колко му е да намериш една куриерска фирма близо до теб. все някоя ще има офис в твоя квартал. а куриерската такса по принцип се поема от купувача. пращаш с наложен платеж и това е. казвам го, защото и други твои обяви съм срещал "само за София".Успех!
        а чувстваш ли се дискриминиран ако в твоя град няма магазини или нещо подобно, които обаче ги има в софия?той продава и сам си определя цена, за къде се продава и прочие.

        Коментар


          #5
          Хайде един ЪП. Плеъра няма кабели в комплекта, така си идва стандартно, но отзад си е директно със евробукса. Само мушкате кабелите и готово
          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

          Коментар


            #6
            Продаден на колега от форума. Да си го ползва със здраве
            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

            Коментар

            Working...
            X