Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам нови алуминиеви джанти - само сега на цени мечта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам нови алуминиеви джанти - само сега на цени мечта

    Здравейте,Сега е момента да си купите изгодно алуминиеви джанти за летните Ви комплекти гуми.ALESSIO - Made in ItalyMonte Karlo / San Remo / Turbo / Mirage5.5x13" /102 / 102 /x /x6.0x14" /116 /116 /x /1217.0x15" /126 /126 /147 /1477.5x16" /147 /147 /174 /1747.5x17" /174 /174 /189 /1898.0x18" /218 /218 /249 /2498.0x19" /x /x /267 /2678.5x20" /x /x /x /329А на пролет можем да Ви предложим и хубави летни гуми на интересни цени - Toyo - Made in Japan. Може би най добрите гуми за млади ентусиасти!Ако някой е заинтересован да ми прати мейл на emil@negs-ltd.com и мога да му пратя снимки.Цените са в лева с включен ДДС - издаваме фактури!Цените са в сила само за наличните на склад в момента!

    #2
    колега, дай примерни цени за 16" и 17", ако са 4/98мм! и изкупуваш ли старите джанти?п.п. дай някой сайт да ги разгледам моделите
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    Коментар


      #3
      toko написа:
      колега, дай примерни цени за 16" и 17", ако са 4/98мм! и изкупуваш ли старите джанти?п.п. дай някой сайт да ги разгледам моделите
      www.alessiowheels.com

      Коментар


        #4
        Прегледах сайта, но както обикновено не ставаше въпрос за пари. Така, че дай някаква цена за 14" 4/98 ако въобще предлагате джанти за Фиат.
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #5
          Ми аз му пратих на колегата един мейл, ама още не ми е отговорил
          ALFA ROMEO 145 1.3 boxer
          АLFA ROMEO 146 1.4TS
          FIAT PUNTO 1.9JTD/баща ми пак се уреди/

          Коментар


            #6
            Колеги, наистина не е ясно дали има джанти за фиат но поне колегата е дал цени. Поне аз така ги разбирам тия цифри: 14 цолова джанта модел Сан Ремо би трябвало да е 116 лв. И тъй като хал-хабер си нямам от цените на тия играчки - да не би това да е нещо друго и аз да не разбирам
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              И аз да помогма, цените са в следния вид-пример-Monte Karlo-5.5x13",102лв. нещо като таблица надолу. "х" означава че няма ит този модел такъв цолаж. На мен ми отговори, има налични 17х7,5 Монте царло 4х98. Би трябвало да отговори на всички, ако иска да продава де. Цените са хубави, но лично аз не получих добри отзиви от качеството на джантите специално за нашите пътни условия.

              Коментар


                #8
                Колеги,как да разбера колко струват 4джанти 14" 4х98 всичките където са в наличност
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  grishav написа:
                  Колеги,как да разбера колко струват 4джанти 14" 4х98 всичките където са в наличност
                  Ми то ти е написано6.0x14" Monte Karlo-116лв San Remo-116 лвTurbo-нямаMirage-121лв

                  Коментар


                    #10
                    KOMAP написа:
                    grishav написа:
                    Колеги,как да разбера колко струват 4джанти 14" 4х98 всичките където са в наличност
                    Ми то ти е написано6.0x14" Monte Karlo-116лв San Remo-116 лвTurbo-нямаMirage-121лв
                    Това цена на 4 джанти ли е?
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      grishav написа:
                      KOMAP написа:
                      grishav написа:
                      Колеги,как да разбера колко струват 4джанти 14" 4х98 всичките където са в наличност
                      Ми то ти е написано6.0x14" Monte Karlo-116лв San Remo-116 лвTurbo-нямаMirage-121лв
                      Това цена на 4 джанти ли е?
                      да бе, даже два комплекта за резерва единия :D
                      ex Fiat Bravo GT

                      Коментар


                        #12
                        [/quote]Това цена на 4 джанти ли е?[/quote]Ти как мислиш? И на мен ми се искаАйде стига съм писал в темите на конкуренцията :D

                        Коментар


                          #13
                          колега, остави поне един телефон... с тея мейлове има да си пишем докато се разберем...
                          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                          Коментар


                            #14
                            поразрових се малко и открих сайта на колегата който продава тези джанти.А в сайта има и телефон и адрес. http://www.negs-ltd.com
                            Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                            Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                            VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                            VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                            Коментар


                              #15
                              Re: Продавам нови алуминиеви джанти - само сега на цени мечт

                              [ интересуват ме MODENA 8x16

                              Коментар

                              Working...
                              X