Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със пунтака ми 1.2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със пунтака ми 1.2

    Здравейте.много се радвам, че и аз съм тук. от година ви следя, но все не ми остава време да си направя регистрация.имам едно фиатче пунтак 1.2 карам го от една година и съм много доволен, никъде не ме беше оставило вчера се пребирам от работа и ми светна лампата за температуратаведнага отбих и изчаках да се поохлади, че беше бая жегичка и пунтака загряявно не ми се е включила навреме перката? иначе не си го обяснявамлошо е че няма скала за температурата, а само една лампасега се притеснявам да не е изкривила глава дойде едно приателче и ме изтегли до насднес не посмях да го карам, че вчера ми се чуха страни шумове от двигателаодеве ,като се прибрах проврих маслото да не е омешало със вода.но нямаше такова нещо нямаше го и оня странен железен шум.какво да си мисля не знам .запалих пунтака и пак мъркаше милия но се притеснявам явно датчика за включване на перката е предал богу дух.препоръчайте ми добър майстор да го заведа на преглед Благодаря ви предварително
    от лорда........

    #2
    Сигурен ли си, че е 1.2. Май не ти е отворил термостата. Има доста писано в форума.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      petio4528 написа:
      Сигурен ли си, че е 1.2. Май не ти е отворил термостата. Има доста писано в форума.
      здр оказа се издухала гарнитура на главата .идеален момент да видя как са клапаните и главата в какво състояние е радвам се че има хора ,като вас писна ми от севдо майсторище си правя сам пунтака .закарах я в един сервиз и тея ми казаха че няма никъв проблем.тр сам да арзбера че е издухала гарнитурката
      от лорда........

      Коментар

      Working...
      X