Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прохода Шипка с адски лепнещ асфалт.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прохода Шипка с адски лепнещ асфалт.

    Коя фирма си остави ръчичките при изкърпването на северната част на прохода.На обратните завои тежките автомобили вече са съсипали новата настилка.Има участъци при преминаването на които целите гуми стават в смола ,а все още температурите не са толкова високи.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Това е, защото използват нова технология на кърпене на дупките с някаква смола и камъчета, вместо асвалт, което е битумна смес. Според мен изобщо не върши работа, по скоро ще става за тези скандинавските държави, където и през лятото е хладно и тази настилка не се отлепва толкова лесно.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Ако е северната част, нищо чудно да е някоя Габровска фирма, което е обяснимо Ако пък се окажат Пътни строежи от Търново, пак не се учудвам, че недоволствате, а иначе ще го опитам следващата седмица въпросния път и аз.Дано да се е стабилизирала настилката вече.

      Коментар


        #4
        Споко вече е добре.Нали преминах с Бравото със скорост 35 км/ч когато бях със запушена сонда.Не се знае обаче при тези дни с висока температура мустакатите турски чичковци с големи камиончета как са го омачкали.Май само в Бг няма ограничение за тях пре уикенда.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар

        Working...
        X