Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16V 0-100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 16V 0-100

    http://video.google.com/videoplay?do...79331673&hl=en
    BRAVO 1.6 16V

    #2
    Re: Fiat Bravo 1.6 16V 0-100

    iv_laz написа:
    http://video.google.com/videoplay?docid=2370783644179331673&hl=en
    Колега, имаш ли ограничител? Защото гледам до 7000 го цедиш?Аз с моето браво го цедих до 7500 и значително по бързо ги вдига. Ако нямаш прекъсвач опитай
    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

    Коментар


      #3
      Е, повече от 6500 не му е вдигал Иначе това твоето Браво ли е ?Похвално 0-100 за 10 секунди и 2ра не я изцеди Сток ли е ?
      VTS 16V

      Коментар


        #4
        Dandi написа:
        Е, повече от 6500 не му е вдигал Иначе това твоето Браво ли е ?Похвално 0-100 за 10 секунди и 2ра не я изцеди Сток ли е ?
        Да моето е. Нищо не съм пипал по него.
        BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          iv_laz написа:
          Dandi написа:
          Е, повече от 6500 не му е вдигал Иначе това твоето Браво ли е ?Похвално 0-100 за 10 секунди и 2ра не я изцеди Сток ли е ?
          Да моето е. Нищо не съм пипал по него.
          Доста добре ускорява.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Искам да питам - ако не тръгнеш по този начин - от 6000 об. , ами от 2000, за колко време ще направиш 100? Питам щото аз един ден си правех експерименти, и си тръгвах почти нормално, от 1700-1800 оборота, и до 100 ги направих за около 11 сек, като имате предвид че въобще нямам усет за такова ускорение, и превключвах малко над 4000. Та мисълта ми е ако тръгна така - от 3500-4000, дали ще ги направя за под 10?

            Коментар


              #7
              бе гледам твоито не превърта на 2-ра(ако не се бъркам) и моито и то така а съм гледал по-слаби колички на 2-ра преплъзват
              F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

              Коментар


                #8
                Колеги sorry за тъпия въпрос но искам да ви питам на колко по принцип тряа да изключва щото мойта изключва на 7600.нормално ли е?и още нещо-някой да е правил 220 с 1.6 мотора (става въпрос на равно..и какво става ако е под наклон пътя?) ?
                1.6 16v Abarth

                Коментар


                  #9
                  xtry написа:
                  Колеги sorry за тъпия въпрос но искам да ви питам на колко по принцип тряа да изключва щото мойта изключва на 7600.нормално ли е?и още нещо-някой да е правил 220 с 1.6 мотора (става въпрос на равно..и какво става ако е под наклон пътя?) ?
                  Моята мисля, че изключва на 7000-7200 оборота. Колегата Fiat_Alfa_Fen беше казвал, че неговaта изключвала на 7600.Иначе на дълго не съм го пробвал колко ще дигне.
                  BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    !

                    xtry написа:
                    Колеги sorry за тъпия въпрос но искам да ви питам на колко по принцип тряа да изключва щото мойта изключва на 7600.нормално ли е?и още нещо-някой да е правил 220 с 1.6 мотора (става въпрос на равно..и какво става ако е под наклон пътя?) ?
                    Аз на моето бившо браво, не съм му удрял ограничител. Карал съм до 7600 но ми стана жал и смених на 2-ра. Незнам дали има ограничител, защото не е удрял! Но 220км си е супер за този двигател. Бравото ти явно не е от стандартните
                    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                    Коментар


                      #11
                      на мен ми стига и толкоз при положение че имам проблем с карането на бензин даже не вярвах че ще напълня километража.иначе на газ 190 съм и правил мах ако я отвия малко ще е повече.някой ми беше казвал че ми е сменена скоростната кутия ам кат не разбирам толкова ...на 3000 об. съм със 100км/ч на газ незнам на бензина дали има разлика просто нямам време да погледна километража че всичко ми са размазва и тряа да гледам пътя :D айде стига съм цапал темата на колегата със излишни коментари и браво на самолета
                      1.6 16v Abarth

                      Коментар


                        #12
                        xtry написа:
                        на мен ми стига и толкоз при положение че имам проблем с карането на бензин даже не вярвах че ще напълня километража.иначе на газ 190 съм и правил мах ако я отвия малко ще е повече.някой ми беше казвал че ми е сменена скоростната кутия ам кат не разбирам толкова ...на 3000 об. съм със 100км/ч на газ незнам на бензина дали има разлика просто нямам време да погледна километража че всичко ми са размазва и тряа да гледам пътя :D айде стига съм цапал темата на колегата със излишни коментари и браво на самолета
                        Моето при 100кмч, на 5 скорост, е на 2500 оборота.Бях прочел някаде, че има различни скоростни кутий за този мотор. Някой знае ли нещо повече?Айде някой колега със същия мотор да каже при 100кмч какви обороти му държи?
                        BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          Re: !

                          Fiat_Alfa_Fen написа:
                          xtry написа:
                          Колеги sorry за тъпия въпрос но искам да ви питам на колко по принцип тряа да изключва щото мойта изключва на 7600.нормално ли е?и още нещо-някой да е правил 220 с 1.6 мотора (става въпрос на равно..и какво става ако е под наклон пътя?) ?
                          Аз на моето бившо браво, не съм му удрял ограничител. Карал съм до 7600 но ми стана жал и смених на 2-ра. Незнам дали има ограничител, защото не е удрял! Но 220км си е супер за този двигател. Бравото ти явно не е от стандартните
                          колеги аз на мойто съм му правил 220 до пловдив и то с човек до мен.но повече от това не става.и едно питане? защо на мойто браво пише браво гт като е 1.6
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            дали разликата е само в скоростната кутия http://www.brava.hit.bg/teh.html

                            Коментар


                              #15
                              superfiat написа:
                              дали разликата е само в скоростната кутия
                              На какви обороти си при 100кмч на 5та?
                              BRAVO 1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X