Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой кого?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой кого?

    Тъй като доста чести негативното отношение на хора каращи БМВ срещу нас реших да пусна тази тема. Един колега си взе невероятната "бегачка" 320i цели 150 коня и реши че неговата кола е по бърза от мойта! Кажете има ли смисъл да се пускам с него или просто да не се занимавам с такива малолитражки! Участници мойта скромна количка и този грозник!
    Прикачени файлове
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    #3
    Тва 6так ли е ? Иначе килата са за тебе , бимата докато развърти и дърпаш - въпроса е 400 метра достатъчни ли ше са ти Че баварката нагоре е по-добре.Ма глас за италянката
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #4
      Да 6-так е!
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #5
        И аз гласувам за пунтото - според мен ще му трябва доста дълъг път, за да те изпревари ...

        Коментар


          #6
          един приятел има такова и казва ,че бие ис-ките ,хгт-то ще бие ис-ка - така че кантар според мен.
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #7
            комбито е над 10с до 100 - требе да го отвееш и то с много. поне до 100 де.
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #8
              Re: Кой кого?

              zarcov написа:
              Тъй като доста чести негативното отношение на хора каращи БМВ срещу нас реших да пусна тази тема. Един колега си взе невероятната "бегачка" 320i цели 150 коня и реши че неговата кола е по бърза от мойта! Кажете има ли смисъл да се пускам с него или просто да не се занимавам с такива малолитражки! Участници мойта скромна количка и този грозник!
              С кой грозник? С тоя на долната снимка ли Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 (шегувам се)400 метра са за теб. Ако се дърпате на 1000 или повече звънни да му се вържа на буксир Yellow_Flash_Colorz_PDT_18 Още един глас за теб и от мен!Пък ако все пак организирате дръпка звънни да дойда за агитка Малко да го поядосаме преди това П.П. Ооо, ма то и комби т’ва Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
              Fiat Punto 1.7TD
              Mazda 626 2.0
              Fiat Croma 2.4 Multijet

              Коментар


                #9
                Пунтото ако е читаво бая ще го отнесе
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #10
                  Зависи от разстоянието ... надълго пунтака ше умре. Това немско железо набере ли - трудно ще го достигнеш. Иначе на 400м можеби и на 1000м ще си пред него.

                  Коментар


                    #11
                    И аз мисля че Пунтото ще го отвее,при все че и аз карах такова ама седан,голям куцак е,трябва доста да му туриш
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #12
                      Направо се чуда дали въобще да се пускаме. Той е зрял човек на 40 и няколко е ако го навия някой път да дойде на бояна. Ще съобщим и ще чакам публика
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #13
                        Следващият път намери някой на 60 години, та се пусни с него и ако не заспи на волана може да стигне до финала
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          #14
                          zarcov написа:
                          Направо се чуда дали въобще да се пускаме. Той е зрял човек на 40 и няколко е ако го навия някой път да дойде на бояна. Ще съобщим и ще чакам публика
                          Отнасяш го като камаз цинкова кофа
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #15
                            blagun написа:
                            Следващият път намери някой на 60 години, та се пусни с него и ако не заспи на волана може да стигне до финала
                            А ве ти само се криеш като мишка! Имах предвид че човека си има семейство и не се занимава с такива глупости макар да е фен на високите скорости!
                            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                            Коментар

                            Working...
                            X