Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик - късане на тръба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатик - късане на тръба

    Вече два пъти(поредни лета) ми заваряват тръбата на климатика в близост(под акумулатора) до дюзата за пълнене. Вече ми писна да я правя. Ефекта е нулев. Изкарва лятото и край. От вибрации явно се къса и трябва да се търси друго решение. На никой майстор не му се занимава. Всеки вика заварявам ако искаш но не давам гаранция. Така както казах 2 пъти. Според мен трябва да се сложи мека връзка или нещо от сорта. В момента не мога да установя дали е скъсана или спукана на същото място защото трудно се вижда - с баране става. Но е факт, че климатика не работи. Надявам се, че този път ще е нещо по-елементарно като проблем, което ме съмнява(явно пак е скъсана и като надуят нта компресора ще се разбере). Как са ви климатиците на Пунтовците? Имате ли подобни проблеми?
    Fiat Punto 1.7TD

    #2
    Тази тръба не може ли да се смени?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      GTipo написа:
      Тази тръба не може ли да се смени?
      Може-миналата година питах. Но нали знаеш по сервизите как е. Почва се една дълга и широка - специална поръчка и съответно специална цена и незнам си колко време за доставка едни такива уклончиви увъртания. След всичките обяснения цената заплашително набъбва а и нещо самите "майстори" не са сигурни дали ще се справят. А работата ми се струва прекалено тъпа за тези пари. Заедно ремонта - заваряването и пълненето ми струваха 100лв. - което е нормално. Яд ме е че не мога да попадна на място дето да ми кажат нещата със сигурност - така и така се прави, това и това се купува, струва еди колко си за едиколко си време. Готов съм да дам и повечко пари но да знам, че ще стане работата.
      Fiat Punto 1.7TD

      Коментар


        #4
        ..двоен пост
        Fiat Punto 1.7TD

        Коментар

        Working...
        X