Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катализатор на Fiat Tipo 1.4 i.e

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Катализатор на Fiat Tipo 1.4 i.e

    Здравейте,Имам Fiat Tipo 1.4 i.e сега стигнах до въпроса с регистрацията и данъците на автомобилчето и се оказа че то горкото си нямало катализатор или в документите, "големият талон - v9" не е отбелязано нищо. Пък предният собственик казва че Tipo-то има катализатор и ми показва квитанция за платен данък и сумата е доста малка? Обаче и в стария талон на v9 си има само ***. Я някои с Tipo да каже това нещо има ли катализатор и ако има защо го няма в талона?
    Fiat Tipo 1.4 i.e

    #2
    Re: Катализатор на Fiat Tipo 1.4 i.e

    iig75 написа:
    Здравейте,Имам Fiat Tipo 1.4 i.e сега стигнах до въпроса с регистрацията и данъците на автомобилчето и се оказа че то горкото си нямало катализатор или в документите, "големият талон - v9" не е отбелязано нищо. Пък предният собственик казва че Tipo-то има катализатор и ми показва квитанция за платен данък и сумата е доста малка? Обаче и в стария талон на v9 си има само ***. Я някои с Tipo да каже това нещо има ли катализатор и ако има защо го няма в талона?
    Ако е след 91-ва 100% има. Погледни отдолу и мини на преглед. Там ще ти кажат има ли или няма. Ако има с бележката - в кат да ти сменят талона.За Браво-то на брат ми не можахме по тоя начин да докажем щото фактически няма катализатор щото е чист дизел....без турбо.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Tipo-то е 93, лягал съм под него, и си има катализатор, обаче как да докажа че го има след като в талона го НЯМА? Какви прегледи трябва да минавам? Даите идея?
      Fiat Tipo 1.4 i.e

      Коментар

      Working...
      X