Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво - пуши на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво - пуши на бензин

    Снощи след мойте ремонтни дейности , реших да запаля колцата да поработи на бензин, а имам газова. Та някакви кълбета от бял пушек се виждаха, като на газ , по-малко. И преди съм ги виждал и все на хладно и мокро време както беше, но не съм пускал тема. Имах една Астра под ръка , реших д я пална да видя тя ще пуши ли ( да не е от атмосферните условия), но нищо и нямаше. Не губи вода, не гори масло защото пушека е бял, запуших ауспуха с ръка и всичко си беше в нормата. Някой да има идея каква е тая шашма ?? Може ли да е кофти безнин, те дюзите ми са запушени.. ?П.С.: Не съм сменял свещи откакто съм я взел, утре ще ги сменя, а същият ден смених горивен филтър. Мерси предваритлено
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    Губи ли антифриз?Провери първо това, може и масло да има в него.Ако е това...лошо. Основен ремонт.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      GTipo написа:
      Губи ли антифриз?Провери първо това, може и масло да има в него.Ако е това...лошо. Основен ремонт.
      Ем нищо не губи ни масло ни антифриз един майстор ми каза днеска че било лош бензин или от атмосферата
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Помниш ли кога си зареждал бензин последно? Защото, ако не - сигурно е изветрял отдавна.
        FIAT BRAVO II 1.4 GPL
        FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
        FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
        FIAT UNO 1.5

        Коментар


          #5
          stanleyhacker написа:
          Помниш ли кога си зареждал бензин последно? Защото, ако не - сигурно е изветрял отдавна.
          Още като сложих газовата, правих някъде по резервоар бензин на месец, товаа беше август в продължение на 4 месеца. След това имаше период, бях сложил колкото да пали и 2 3 месеца с него :/ Но откакто ми се запушиха дюзите карам поне 1/3та на бензин, пробвайки да ги отпуша с редекс, което проработи малко, но според мен повече завъртя боклуците на дъното на резервоара. Като махнах стария бенз. филтър, изкарах черна гъста течност издухвайки и песъчинки някакви. Та да възможно беше да е кофти бензин. Въпреки това сигурно 10тина пъти съм слагал все по 3 4 литра, така че вече ако е бил гаден да го няма
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар

          Working...
          X