Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16V v.s. BMW 1.8 i.s drag

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 16V v.s. BMW 1.8 i.s drag

    Хора кажете дали си заслужава да се пусна на 200 кинта с това BMW. Въпроса е дали мога да му взема 0-100 км.

    #2
    не знам защо, но имам чувството че ако сложиш парите ще си тръгнеш по бедничък...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Според мен има шанс бравото, само че игра на пари!!! Явно има нещо по БМВ-то.
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #4
        zarcov написа:
        Според мен има шанс бравото, само че игра на пари!!! Явно има нещо по БМВ-то.
        Не е задължително да има ,нали знаеш че тая марка им е на върха на пиедестала и като видят кола като Фиат могат и къщата да си заложат.И все пак това БМВ е 140 коня!
        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
        I am in love with my cars

        Коментар


          #5
          Re: fiat bravo 1.6 16v v.s. bmw 1.8 is drag

          superfiat написа:
          хора кажете дали си заслужава да се пусна на 200 кинта с тва bmw . въпроса е дали мога да му зема 0-100км
          Не можеш.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Replay написа:
            zarcov написа:
            Според мен има шанс бравото, само че игра на пари!!! Явно има нещо по БМВ-то.
            Не е задължително да има ,нали знаеш че тая марка им е на върха на пиедестала и като видят кола като Фиат могат и къщата да си заложат.И все пак това БМВ е 140 коня!
            Явно аз не съм запознат с последните 2 букви след БМВ. Мислех че е 101-115 коня. Аз съм с 1,8 и италянците вадят 131 коня, бмв 140
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #7
              zarcov написа:
              Replay написа:
              zarcov написа:
              Според мен има шанс бравото, само че игра на пари!!! Явно има нещо по БМВ-то.
              Не е задължително да има ,нали знаеш че тая марка им е на върха на пиедестала и като видят кола като Фиат могат и къщата да си заложат.И все пак това БМВ е 140 коня!
              Явно аз не съм запознат с последните 2 букви след БМВ. Мислех че е 101-115 коня. Аз съм с 1,8 и италянците вадят 131 коня, бмв 140
              Зарко, италианците вадят и повече коне от 1.8, ама понеже караш сапунерка и ако ти сложат повече коне ще литнеш
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                мда според мен нямаш шанс ако не се лъжа е 143-145 коня ис-а пак тва си е доста над възможностите на 1,6 16в браво поне според мен
                F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                Коментар


                  #9
                  срещу такова БМВ неможе да ска4аш,ина4е просто ще е гавра срещу италианските автомобили,виж някоа 318-ка 115 кониова ,там ве4е може да се базикаш
                  Nissan Primera 1.6 16v P11
                  ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    zarcov написа:
                    Явно аз не съм запознат с последните 2 букви след БМВ. Мислех че е 101-115 коня. Аз съм с 1,8 и италянците вадят 131 коня, бмв 140
                    Италианците просто са преценили (и то правилно ), че на твоята колца повече коне не й трябват :D И същите тези италианци вадят от 1.8 ts на Алфа 145 142 коня, без никакви проблеми. Може би точно тази Алфа много ще му приляга на БМВ-то Но Браво-то наистина по-добре да не се пробва - на книга изглежда чиста загуба на време и пари
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #11
                      gantcho написа:
                      zarcov написа:
                      Явно аз не съм запознат с последните 2 букви след БМВ. Мислех че е 101-115 коня. Аз съм с 1,8 и италянците вадят 131 коня, бмв 140
                      Италианците просто са преценили (и то правилно ), че на твоята колца повече коне не й трябват :D И същите тези италианци вадят от 1.8 ts на Алфа 145 142 коня, без никакви проблеми. Може би точно тази Алфа много ще му приляга на БМВ-то Но Браво-то наистина по-добре да не се пробва - на книга изглежда чиста загуба на време и пари
                      Абе те италианците вадят и 136 коня от 1.4 така че Но и аз съм на мнение, че с това бмв ще ти дойде на нагорно
                      Fiat Punto 1.7TD
                      Mazda 626 2.0
                      Fiat Croma 2.4 Multijet

                      Коментар


                        #12
                        С 1.6 браво падаш брат не си давай парите - виж зарков ако се пусне с хгт-то го размаже - по-лек е.
                        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                        Коментар


                          #13
                          Ако ще се пускаш то поне да е по бира ,иначе ще си тръгнеш по бедничък
                          fiat coupe 2.0 16V

                          Коментар


                            #14
                            blagun написа:
                            zarcov написа:
                            Replay написа:
                            zarcov написа:
                            Според мен има шанс бравото, само че игра на пари!!! Явно има нещо по БМВ-то.
                            Не е задължително да има ,нали знаеш че тая марка им е на върха на пиедестала и като видят кола като Фиат могат и къщата да си заложат.И все пак това БМВ е 140 коня!
                            Явно аз не съм запознат с последните 2 букви след БМВ. Мислех че е 101-115 коня. Аз съм с 1,8 и италянците вадят 131 коня, бмв 140
                            Зарко, италианците вадят и повече коне от 1.8, ама понеже караш сапунерка и ако ти сложат повече коне ще литнеш
                            Ти недей да ми убиждаш машинката, защото само ми бягаш и не смееш да дойдеш на бояна с нея!!! Дори да ме биеш както сам твърдиш аз съм много доволен от Пунтка !! Както сам знаеш и твойта сапунерка само че с мотор 1,8 е същите коне! А такива коли по 2-3-4-5 тона най ги обичам да си мислят че много вървят. Скоро карах няколко БМВ-та много съм доволен, но от возия не и от пъргавина. Може би новата М серия ще ме опровергае, но нали за това е М
                            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                            Коментар


                              #15
                              пичове май забравих да ви кажа че баварията е 18-ки джанти.това може и да промени малко развоя на гонката

                              Коментар

                              Working...
                              X