Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16V vs Fiat Punto Mk.II 1.2 8V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 16V vs Fiat Punto Mk.II 1.2 8V

    Днес след като изпробвах бравото на един приятел как се пързаля с ръчна и как пушат предните гуми през това време решихме да пробваме коя кола е по-пъргава "Гонката" се състоя по един баир, така че е малко неравностойна (не знам за кого, аз съм по-лек, но той е по-мощен ) Та на първа беше съвсем малко пред мен, на втора мина с една кола разстояние, а на трета направи колите 2 ... после спряхме, защото отсечката свърши ... Според вас на равен път как ще изглеждат нещата ? Кой-кого и как ?

    #2
    гонка

    Ами според мен ще те разчекне
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Re: гонка

      kantarev написа:
      Ами според мен ще те разчекне
      Определено ...

      Коментар


        #4
        със спортинга нещата са по-завързани ама с 8в-то не вярвам да му се види зорно на бравока
        F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

        Коментар


          #5
          пунтака няма шанс , майка ми иматакова пунто и не върви и на половината на моето браво,вярно пъргаво е ама бравото си е доста по звяр
          forza la FIAT
          http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

          Коментар


            #6
            Т’ва да дърпаш 60 коня с 103, не знам колко по лек трябва да си за да ти помогне.
            BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #7
              iv_laz написа:
              Т’ва да дърпаш 60 коня с 103, не знам колко по лек трябва да си за да ти помогне.
              Така е, но след балове, работи ... може нещата да се променят ако имам достатъчно излишни пари

              Коментар


                #8
                нз кво толкова смяташ да го правиш ама по-разумния вариянт е продаи твоито и земи спортинг :D
                F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                Коментар


                  #9
                  wizard88 написа:
                  нз кво толкова смяташ да го правиш ама по-разумния вариянт е продаи твоито и земи спортинг :D
                  бе нека имам достатъчно пари и някой да продава пунто GT на части пък (rofl) Искам да си запазя моето, защото е много запазено и в много добро състояние, а в краен случай може да инвестирам в едно Uno Turbo

                  Коментар


                    #10
                    kiler_4o написа:
                    wizard88 написа:
                    нз кво толкова смяташ да го правиш ама по-разумния вариянт е продаи твоито и земи спортинг :D
                    бе нека имам достатъчно пари и някой да продава пунто GT на части пък (rofl) Искам да си запазя моето, защото е много запазено и в много добро състояние, а в краен случай може да инвестирам в едно Uno Turbo
                    от 188А4000 повече от 80 кобили без драстичен разход на гориво трудно ще извадиш - port, cam от 75mpi chip и пак си към 80те кобили - имам подобна кочинка за сити кар - ГТто е по добра идея но с това предно предаване и там има ядове на повечко кобили... тряя Quaiffe ATB diff...инак ако искаш се разходи до дупница - вчера гледах продават понапомпано и занемарено мк2 hgt на около 150кончета за около 5 бимбарици...
                    Punto Power

                    Коментар


                      #11
                      f16 написа:
                      kiler_4o написа:
                      wizard88 написа:
                      нз кво толкова смяташ да го правиш ама по-разумния вариянт е продаи твоито и земи спортинг :D
                      бе нека имам достатъчно пари и някой да продава пунто GT на части пък (rofl) Искам да си запазя моето, защото е много запазено и в много добро състояние, а в краен случай може да инвестирам в едно Uno Turbo
                      от 188А4000 повече от 80 кобили без драстичен разход на гориво трудно ще извадиш - port, cam от 75mpi chip и пак си към 80те кобили - имам подобна кочинка за сити кар - ГТто е по добра идея но с това предно предаване и там има ядове на повечко кобили... тряя Quaiffe ATB diff...инак ако искаш се разходи до дупница - вчера гледах продават понапомпано и занемарено мк2 hgt на около 150кончета за около 5 бимбарици...
                      после още 5 за ремонти докато го вкарам в движение и оправя всички глупости... Идеята ми беше цял двигател от пунто GT, но парите не ми стигат ... пък и съм практичен човек и ще си взема лап-топ ... и без това ако сложа мощен двигател трябва да сложа задължително по-широки гуми и да подобря цялата спирачна система ... за момента нямам толкова пари, така че ...

                      Коментар


                        #12
                        kiler_4o написа:
                        после още 5 за ремонти докато го вкарам в движение и оправя всички глупости...
                        1000 ще стигнат - колата е в движение - просто я е карал мърляв италиянец - мама им - правят супер аввтомобили а ги стопанисват като чужди
                        kiler_4o написа:
                        Идеята ми беше цял двигател от пунто GT
                        ??? и къде смяташ да го монтираш? на мк2 1,2 8v мноооого трудно ще стане! - случаино имам и щаига тип ГТ - двигателя е по голям като обем от вместимоста на мк2 коша да не говорим че дори да успееш - което си е по същество mission impossible си оставаш и без табло-няма как да го подкараш с мотроника да не говорим за мъничките смешни амортисиори на мк2
                        kiler_4o написа:
                        , но парите не ми стигат ... пък и съм практичен човек и ще си взема лап-топ ... и без това ако сложа мощен двигател трябва да сложа задължително по-широки гуми и да подобря цялата спирачна система ... за момента нямам толкова пари, така че ...
                        тука няма да коментирам - страх те е да плуваш - не влизаи в морето - тъпо е тва с кинтите ама тва си е наи-скъпият спорт
                        Punto Power

                        Коментар


                          #13
                          f16 написа:
                          kiler_4o написа:
                          после още 5 за ремонти докато го вкарам в движение и оправя всички глупости...
                          1000 ще стигнат - колата е в движение - просто я е карал мърляв италиянец - мама им - правят супер аввтомобили а ги стопанисват като чужди
                          kiler_4o написа:
                          Идеята ми беше цял двигател от пунто GT
                          ??? и къде смяташ да го монтираш? на мк2 1,2 8v мноооого трудно ще стане! - случаино имам и щаига тип ГТ - двигателя е по голям като обем от вместимоста на мк2 коша да не говорим че дори да успееш - което си е по същество mission impossible си оставаш и без табло-няма как да го подкараш с мотроника да не говорим за мъничките смешни амортисиори на мк2
                          kiler_4o написа:
                          , но парите не ми стигат ... пък и съм практичен човек и ще си взема лап-топ ... и без това ако сложа мощен двигател трябва да сложа задължително по-широки гуми и да подобря цялата спирачна система ... за момента нямам толкова пари, така че ...
                          тука няма да коментирам - страх те е да плуваш - не влизаи в морето - тъпо е тва с кинтите ама тва си е наи-скъпият спорт
                          Няма значение, така или иначе няма да се захващам за сега с това ... А това за страха, което си писал - няма да го коментирам... Не ме познаваш - не говори за мен ... Далеч съм от страха, но съм и далеч от самоубийството...

                          Коментар

                          Working...
                          X