Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За феновете на "ФИАТ" от Велико Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За феновете на "ФИАТ" от Велико Търново

    Здравейте колеги! Виждам, че вече сме доста на брой учасници във форума от гр.В.Търново и можем по-примера на останалите колеги да си спретнем от време на време по някоя среща с цел да се опознаем, да споделяме проблемите и постиженията си и да си помагаме при нужда. Ако възприемате тази моя идея и сте съгласни, моля пуснете тук по един пост. Благодаря!
    Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
    двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

    #2
    Re: За феновете на "ФИАТ" от Велико Търново

    Mitko написа:
    Баща ми е родом от Горна Оряховица и имаме апартамент там. Може да се разберем да посетя малко нашия край и да се видим.
    Винаги си добре дошъл.
    Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
    двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

    Коментар


      #3
      Велико Търново е близко до Русе. Може да си направим обща среща в Бяла например, която е горе-долу по средата
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        Редно е да се съберем да пиинем да хапнем и да обменим опит остава да се разберем за дата и място на срещата, а с колегите от Русе може да направим среща и на неутрална територия пък може и да си гостуваме.За всички от Търново - не ми е проблем да осигурия запазена маса City pub-a мисля че мястото е подходящо само кажете кога

        Коментар


          #5
          Болярииии заспахте ли кога ще спретнем едно събиране за такива неща съм винаги готов

          Коментар


            #6
            Фиатаджии във Велико Търново

            Здравейте ФИАТАДЖИИ! Аз съм от Козлодуй и от скоро (май месец) съм собственик на Fiat Bravo 1.6 16V. Всеки месец съм във В. Търново защото приятелката ми е от там. Ако правите срещи на драго сърце ще се включа и аз. Поздрави от Козлодуй!!!

            Коментар


              #7
              аз лично сам навит да се видим само трябва да оточним кога само италия

              Коментар


                #8
                Имало живи фенове и в Търново tisho 21 навит съм много да се съберем ако искаш мойе за другата седмица да се уговорим за някакво място и час следващата седмица пък колкото дойдем и двама да сме пак е нещо

                Коментар


                  #9
                  айде да не е тази седмица че има бая мачове а за малко по нататък пусни и на другите долу горе за кога става вапрос аре чао

                  Коментар


                    #10
                    аз чак сега виждам тази тема. навит съм по всяко време и където и да е :D

                    Коментар


                      #11
                      как е бе пичове нали щяхме да си правим малка среща да се видим само маи говорим а не предприемаме нищо аре чао засега и ще чакам за някакъв резултат

                      Коментар


                        #12
                        Ами хайде де даваите да се разберем за един ден следващата седмица и да се видим може примерно в сряда 29 март да речем пък места за събиране много ако искате направо на кръчма пък може някъде на паркинг да се чакаме че по колите да се познаем

                        Коментар


                          #13
                          И аз съм навит на една среща. Ама къде ли ще намерим място, дето да съберем няколко коли накуп?
                          Пунто 75 1.2 MPI '94

                          Коментар


                            #14
                            Вечер паркинга зад ДНА то е празен и е на централно място. Пък след това може да зарежем колите и на кръчма, че то алохол и шофиране са несъвместими понятия

                            Коментар


                              #15
                              Кога ще се събирате? Защото имам пътуване до ВТ на 01 и 02.април и ако е тогава може и аз да участвам ако ме искате
                              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                              Porsche 944 S2
                              http://www.valmcrae.snimka.bg/
                              http://vbox7.com/user:val_mcrae
                              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                              Коментар

                              Working...
                              X