Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Направо нямам думи още една трагедия с ДЕТЕ !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Направо нямам думи още една трагедия с ДЕТЕ !

    http://dnes.dir.bg/2008/05/18/news3010150.html
    Fiat Marea / 1.9 TD 100 / Weekend
    Škoda Fabia / 1.9 TDI /

    #2
    Много нелепа смърт !!!!
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
    Fiat Punto 1.2 16v LPG

    Коментар


      #3
      Това го видях като идвах към София. Странното е, че имаше и от двете страни на магистралата, до мястото на удара страшно много спрели коли. Не знам защо. А иначе доколкото разбрах мерцедеса е бил спрян в аварийната лента. Защо ТИР-а е карал там не знам. Но факт е, че някой ТИР-аджий карат там постоянно, а също и някой други малоумници с леки коли. Много ги мразя такива тарикати, заради които умират хора. Не случайно се казва "аварийна" и е отделена с дебела непрекъсната линия. Днес по новините казаха, че ако стоиш по-дълго време в тази лента имало глоби даже. Е добре де ако закъсам какво да правя да си нося колата на ръце ли?
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #4
        style34 написа:
        Това го видях като идвах към София. Странното е, че имаше и от двете страни на магистралата, до мястото на удара страшно много спрели коли. Не знам защо. А иначе доколкото разбрах мерцедеса е бил спрян в аварийната лента. Защо ТИР-а е карал там не знам. Но факт е, че някой ТИР-аджий карат там постоянно, а също и някой други малоумници с леки коли. Много ги мразя такива тарикати, заради които умират хора. Не случайно се казва "аварийна" и е отделена с дебела непрекъсната линия. Днес по новините казаха, че ако стоиш по-дълго време в тази лента имало глоби даже. Е добре де ако закъсам какво да правя да си нося колата на ръце ли?
        Карат там защото настилката не е смачкана и накъдрена от големите и тежки автомобили.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          style34 написа:
          Това го видях като идвах към София. Странното е, че имаше и от двете страни на магистралата, до мястото на удара страшно много спрели коли. Не знам защо. А иначе доколкото разбрах мерцедеса е бил спрян в аварийната лента. Защо ТИР-а е карал там не знам. Но факт е, че някой ТИР-аджий карат там постоянно, а също и някой други малоумници с леки коли. Много ги мразя такива тарикати, заради които умират хора. Не случайно се казва "аварийна" и е отделена с дебела непрекъсната линия. Днес по новините казаха, че ако стоиш по-дълго време в тази лента имало глоби даже. Е добре де ако закъсам какво да правя да си нося колата на ръце ли?
          Карат там защото настилката не е смачкана и накъдрена от големите и тежки автомобили.
          не само, по байрите особенно камионите влизат в тях, щото не може да караш с 30 на магистрала
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Да ама точно по баир видимостта е намалена и ако някой е закъсал в аварийната лента.... И аз не искам да карам по накъдрената и на места пълна с дупки лента ама алтернативата също не ми харесва. А верно иначе, че на места Тракия е като третокласен път - имам чувството, че колата ще се разпадне. Ама и тия ТИР-ове особено с турски номера са ебати тъпанарите. Карам аз в лява лента със 130-40 и най-редовния номер на 50 метра пред мен един ТИР да започне да изпреварва друг, най-невъзмутимо с 80 и съответно ми сече пътя. Почва се едни спирачки, едно свирене, щото на тъпака му трябват 10 минути да изпрeвaри и да се прибере в дясна лента.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар

            Working...
            X