Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бели циферблати!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бели циферблати!

    Моля за съдействие! Как точно да си направя бели циферблати?
    Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

    #2
    А няма ли друг които може да помогне с белите циферблати понеже тои неотговаря.

    Коментар


      #3
      niksun написа:
      А няма ли друг които може да помогне с белите циферблати понеже тои неотговаря.
      Аз мога ти помогна Какъв ти е фиата,сканира ли старите???
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        понеже видях километраж на пунто искам да попитам дали може да се напражят да светят със син цвят

        Коментар


          #5
          Фиата е Уно. След като ги сканирам как права?
          Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

          Коментар


            #6
            Re: Бели циферблати!

            bademino написа:
            Моля за съдействие! Как точно да си направя бели циферблати?
            айде сега ми кажи за какво са ти тия бели километражи ?мойто хгт е с такива. ми яко е ама след като видях как стоят тууни нарисувани и ми се обърнаха очите и ми падна ченето.тая глупост с белите километражи не я разбирам ... и като ги сложиш нито има кой знае кво за гледане толкоз ... то не че някой го гледа кой знае колко ама ... като ше ги сменяш сложи някаква апликация ...аз даже си мисля че некви дигитални са по яки ...
            :: Show me some Madness ::

            Коментар


              #7
              Snaker, от несвързаното нещо дето си написал не рабрах нищо. Просто според мен изглеждат по добре от нормалните. А и не всяко Уно е с бели циферблати. Нищо лично
              Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

              Коментар


                #8
                bademino написа:
                Snaker, от несвързаното нещо дето си написал не рабрах нищо. Просто според мен изглеждат по добре от нормалните. А и не всяко Уно е с бели циферблати. Нищо лично
                ами тва ти казвам бе човек - никой няма да забележи че твоето уно е с бели километражи да не говорим че не е кой знае какво тая хава с километража.заради тоя целия труд по-добре да направиш нещо по-изчанчено и интересно.
                :: Show me some Madness ::

                Коментар


                  #9
                  drago_1 написа:
                  понеже видях километраж на пунто искам да попитам дали може да се напражят да светят със син цвят
                  Mи да,мойте светат синйо
                  _______________________________________
                  0885261834

                  Коментар


                    #10
                    как да ги направя бели и да светят синьо
                    Punto 1.2, ELX MPI

                    Коментар


                      #11
                      Snaker, ти затова ли си тунинговаш колата. За да те забележат. Нещо направено за да те забележат за мен е кич. А и аз не съм Kioning или Zender ( не съм сигурен за правописа) и трябва да почна от някъде. А ти защо си сменяш гащите като никои няма да забележи разликата???
                      Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

                      Коментар


                        #12
                        Тук можете да си поръчате бели циферблати.Доставят за цяла Европа мисля, но не съм сигурен...www.wunschtacho.deТрябва да отидете на Produkte->Tachoscheiben и след това да изберете марка кола. Към цената се прибавят и 19евро ако искате да ви ги изрежат, защото иначе ви ги доставят като една част циферблатите и сами можете да си ги изрежете...
                        FIAT BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          divaka написа:
                          Тук можете да си поръчате бели циферблати.Доставят за цяла Европа мисля, но не съм сигурен...www.wunschtacho.deТрябва да отидете на Produkte->Tachoscheiben и след това да изберете марка кола. Към цената се прибавят и 19евро ако искате да ви ги изрежат, защото иначе ви ги доставят като една част циферблатите и сами можете да си ги изрежете...
                          мене ми излезнаха 3,50лв ама нали съм си майсторче
                          _______________________________________
                          0885261834

                          Коментар


                            #14
                            Били обяснил по подробна как точно да стане? Благодаря предварително!
                            Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

                            Коментар


                              #15
                              bademino написа:
                              Били обяснил по подробна как точно да стане? Благодаря предварително!
                              Сканираш старите със лист А4 зад тях на 2600х2000 пиксела..После правиш ги на BMP...След това се гавриш със тях,ала бала подготвяш ги..Принтиране,после изрезване монтаж слагаш си някакво фолио доста плътно като старите се махат изцяло циферблати и после качваш русата мацка вечерта пускаш и готиното ЦД което свети във жестоко синйо,после палиш колата и като види километражите е още по радостна(нали е руса все пак),после караш е към вас и качваш да и покажеш некой други неща.....тва е в общи линии :D
                              _______________________________________
                              0885261834

                              Коментар

                              Working...
                              X