Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Те са наша гордост!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Те са наша гордост!

    Само Митко да не го мързеше да смалява снимките

    #2
    Ааааа, Китаеца не те ли кефи ?!?! хе хе

    Коментар


      #3
      Mujut s 4ernata 6apka na snimkata e mnogo gotin tip! Moje li da mi dadete telefona mu! :D

      Коментар


        #4
        Хубаво, ама напишете като на фудболните календари - от ляво надясно - еди койси, до еди-кой си и т.н. :D

        Коментар


          #5
          Това не е намръщтване Това е задълбочен размисъл над нещата от живота Иначе обарзно казано - хванати неподготвени и е много яко че снимката не е наредена (айде да се снимаме-наредете се и кажете зелеее )оп
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            kitaeza

            снимките са 9/10/11 тва е играчи, кво стаа, ще се гледаме ли другата седмица

            Коментар


              #7
              smile_me написа:
              Mujut s 4ernata 6apka na snimkata e mnogo gotin tip! Moje li da mi dadete telefona mu! :D
              Ми може - Нокия 6100

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                Immortal написа:
                Хубаво, ама напишете като на фудболните календари - от ляво надясно - еди койси, до еди-кой си и т.н. :D
                От ляво на дясно изправен Миро(килара), Станислав (emdless4), Митко (моя милост), великия китаец и BO
                Първи ред, клекнали ... иначе сериозно, BO, kitaeza, много се радвам че се запознах с вас!

                Коментар


                  #9
                  "emdless4 написа:
                  иначе сериозно, BO, kitaeza, много се радвам че се запознах с вас!
                  И аз се радвам че има фенове на тази марка автомобили, които дават каквото могат от себе си :P :P И запомнете че ако давате и чакате това да се връща, то нищо не сте дали!!!
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар

                  Working...
                  X